Problem z kontami na XP

Witam mam dwa konta na swoim kompie.

Oba konta sa Administracyjne.

Podczas nagrywania czegoś na ktorekolwiek konto znajduje sie to odrazu na dwuch.

jak mam zrobic aby to bylo tylko u mnie na koncie a nie na drugim.?

Hej,

A możesz nieco jaśniej?? Co rozumiesz pod pojęciem “nagrywania”??

Pozdrawiam,

Dimatheus

wejdz w moje dok z listy po lewej udostepnij folder>zakladka udostepnianie>zaznacz uczyn ten folder prywatnym

to co chcesz to dajesz w dokumenty

o to chodzi?

przez pojęcie nagrywania rozumie programi gry a nawet to co sciagne sobie na kompa

Przykładowo gdy instaluje u siebie Opere to nie tylko ona jest u mnie ale tez na drugim konice. Gdy jest instalowana jakas gra na innym kocie to ona rowiez znajduje sie u mnie.

Hej,

Bo konta w systemach Windows nie działają tak, jak myślisz… Wszystkie zasoby systemowe zgromadzone na dysku widoczne są dla wszystkich użytkowników z uprawnieniami administratora. Wszelkie programy zwykle też instalowane są dla wszystkich użytkowników - ewentualnie mogę nie tworzyć skrótów, ale nie zmienia to faktu, że pozostali użytkownicy mogą z nich korzystać.

I niestety zawsze tak będzie. Jeśli chciałbyś, by było inaczej - że Ty i druga osoba macie wszystko niezależne - musiałbyś zainstalować na różnych partycjach dwa osobne systemy i w czasie odpalania komputera wybierać, który system uruchomić - co oczywiście nie zmienia faktu, że z poziomu drugiego konta i tak byłby możliwy dostęp do zawartości danej partycji.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dziekuje bardzo za wyjasnienie.