Problem z kontami na XP

(Blaszczyk15) #1

Witam mam dwa konta na swoim kompie.

Oba konta sa Administracyjne.

Podczas nagrywania czegoś na ktorekolwiek konto znajduje sie to odrazu na dwuch.

jak mam zrobic aby to bylo tylko u mnie na koncie a nie na drugim.?

(Dimatheus) #2

Hej,

A możesz nieco jaśniej?? Co rozumiesz pod pojęciem "nagrywania"??

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Krzysiek503) #3

wejdz w moje dok z listy po lewej udostepnij folder>zakladka udostepnianie>zaznacz uczyn ten folder prywatnym

to co chcesz to dajesz w dokumenty

o to chodzi?

(Blaszczyk15) #4

przez pojęcie nagrywania rozumie programi gry a nawet to co sciagne sobie na kompa

Przykładowo gdy instaluje u siebie Opere to nie tylko ona jest u mnie ale tez na drugim konice. Gdy jest instalowana jakas gra na innym kocie to ona rowiez znajduje sie u mnie.

(Dimatheus) #5

Hej,

Bo konta w systemach Windows nie działają tak, jak myślisz... Wszystkie zasoby systemowe zgromadzone na dysku widoczne są dla wszystkich użytkowników z uprawnieniami administratora. Wszelkie programy zwykle też instalowane są dla wszystkich użytkowników - ewentualnie mogę nie tworzyć skrótów, ale nie zmienia to faktu, że pozostali użytkownicy mogą z nich korzystać.

I niestety zawsze tak będzie. Jeśli chciałbyś, by było inaczej - że Ty i druga osoba macie wszystko niezależne - musiałbyś zainstalować na różnych partycjach dwa osobne systemy i w czasie odpalania komputera wybierać, który system uruchomić - co oczywiście nie zmienia faktu, że z poziomu drugiego konta i tak byłby możliwy dostęp do zawartości danej partycji.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Blaszczyk15) #6

Dziekuje bardzo za wyjasnienie.