Problem z kontami użtytakowników

witam mam mały problem posiadam xp prof i jak włącam komputer to prosi mnie o kliknięcie w nazwe uzytkownika komputera jak moge to wyłączyć ?

Start -> Uruchom… -> Wpisz control userpasswords2 -> Odznacz opcję Aby używać tego komputera, użytkownik musi podać nazwę użytkownika i hasło * -> Kliknij OK -> Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło w okienku, które wyskoczy**-> Kliknij OK -> Uruchom ponownie komputer.

* - Nie wiem, jak się nazywa ta opcja, bo nie mam systemu Windows XP.

** - Jak podajesz hasło, to w polu Powtórz hasło wpisujesz to samo hasło, jakie podałeś w polu Hasło.

ok ale teraz jak wchodze np w przywracanie systemu to mi pisze ze nie mam wystarczających uprawnien ??

Dodane 26.01.2009 (Pn) 17:43

ok ale teraz jak wchodze np w przywracanie systemu to mi pisze ze nie mam wystarczających uprawnien ??

Wykonaj jeszcze raz powyższy sposób, ale zaznacz opcję Aby używać tego komputera, użytkownik musi podać nazwę użytkownika i hasło , potem na ekranie powitalnym zrób następujące kroki:

Naciśnij dwukrotnie klawisze Ctrl + Alt + Delete -> W polu Nazwa użytkownika wpisz Administrator -> Naciśnij klawisz Enter -> Start -> Panel sterowania -> Aplet Konta użytkowników -> Kliknij swoją nazwę użytkownika -> Kliknij Zmień typ konta -> Wybierz pole Administrator -> Kliknij przycisk Zmień typ konta -> Wyloguj się i zaloguj się na swoje konto użytkownika.

Po zalogowaniu się na swoje konto po wykonaniu powyższego sposobu, jeszcze raz zrób ten sposób:

jak włączyć te uprawnienia na moim koncie ?? bo mam 2 administrator i swoje konto i jak na swoim włączyć te uprawnienia ?

Dodane 26.01.2009 (Pn) 18:03

ok dzieki wielkie na tym forum zawsze mozna polegać :slight_smile:

kosiu22 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif