Problem z Kontami Uzytkownikow XP


(Pozor) #1

Witam,mam XP Home, i mam ma problem, jak wlancze konto Gosc lub utworze nowe z ograniczeniami to nie dziala internet na tych kontach, inaczej wyglada sytuacja gdzie utworze konto(admina) wtedy internet dziala. jesli ktos wie w czym lezy problem to prosze o pomoc,z gory dziekuje


(Morgenowsky) #2

Jeśli internet został skonfig. tylko na ADMIN to będzie tylko tam. A jeśli wchodzisz jako GOŚĆ to skonfiguruj i powinno pomóc.


(Pozor) #3

a mozesz mi napisac jak tam to zrobic bo zabardzo nie wiem,dzieki


(Morgenowsky) #4

Nie wiem do końca o co Ci chodzi? Poprostu wejdź na innym profilu i skonfiguruj internet :slight_smile:


(Pozor) #5

Jak utworze nowy profil z orgraniczeniami to internet nie dziala,podobnie jest z kontem Goscia, innaczej wyglada sytuacja jak jestm ustawiony pelnym dostepem (administrator) wtedy internet dziala, nie wiem czemu tak jest :frowning:


(Morgenowsky) #6

Chyba gdzieś w opcjach ADMINA jest takie coś, żeby innym użytkownikom (m.in. GOŚCIEM) można wykorzystać w PEŁNI- poprostu może robić to samo co ADMIN... ale niestety nie wiem gdzie to jest.


(pysiu) #7

Niestety ale konto gościa nie ma uprawnień do włączenia opcji pełnej czyli tego co administrator a co do konfiguracji na innych kontach zanim zrobisz konto z ograniczeniem ustaw wszystkie konfiguracje i dopiero zmień na z ograniczeniami .