Problem z kontem administratora

Witam. Kiedyś coś porobiłem, że przy włączaniu komputera od razu się włącza konto administratora. Mam założone jeszcze inne konta. Jak już włączę konto Administratora i jak wyloguje to pokazuje mi tylko te inne. Jak wyłączyłem to konto admina i uruchomiłem ponownie komputer to wyskoczyło jakieś komunikat, znikło i już dalej komputer sie nie włączał. Jak spróbowałem jeszcze raz i klikałem cały czas ENTER to się włączył do tego z logowania i już mogłem normalnie zalogować się. Jak zrobić, żeby to działało normalnie?

Panel sterowania->Konta użytkowników->Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników

i zaptaszasz

użyj ekranu powitalnego

użyj szybkiego przełączania użytkowników

Mam to zaznaczone. Ale chodzi mi oto, że jak wyłącze konto administratora, to przy następnym włączaniu komputera wyskakuje jakiś okienko (nawet nie zdąże tego przeczytać) i jak nie zdąże nacisnąć ENTER to się wogóle nic nie włączy… :?

george32801 chcesz mieć na tej liście z kontami konto Administratora?

posiadasz wersje XP Professional :?: gdzie logujesz się na wbudowane konto Administratora :?:

Posiadam xp profesional sp2. Komputer automatycznie sie loguje do konta admina zaraz po włączeniu komputera. a jak go wyłącze to wyskakuje jakis błąd i koniec. :frowning:

bo nie masz na adminie hasła, załoiż je i będziesz miał ekran logowania na którym z komendy ctrl+alt+del wejdziesz w admiistratora