Problem z kontem administratora

(george32801) #1

Witam. Kiedyś coś porobiłem, że przy włączaniu komputera od razu się włącza konto administratora. Mam założone jeszcze inne konta. Jak już włączę konto Administratora i jak wyloguje to pokazuje mi tylko te inne. Jak wyłączyłem to konto admina i uruchomiłem ponownie komputer to wyskoczyło jakieś komunikat, znikło i już dalej komputer sie nie włączał. Jak spróbowałem jeszcze raz i klikałem cały czas ENTER to się włączył do tego z logowania i już mogłem normalnie zalogować się. Jak zrobić, żeby to działało normalnie?

(wacek) #2

Panel sterowania->Konta użytkowników->Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników

i zaptaszasz

użyj ekranu powitalnego

użyj szybkiego przełączania użytkowników

(george32801) #3

Mam to zaznaczone. Ale chodzi mi oto, że jak wyłącze konto administratora, to przy następnym włączaniu komputera wyskakuje jakiś okienko (nawet nie zdąże tego przeczytać) i jak nie zdąże nacisnąć ENTER to się wogóle nic nie włączy... :?

(Lukaszm Zdw) #4

george32801 chcesz mieć na tej liście z kontami konto Administratora?

(De Niro) #5

posiadasz wersje XP Professional :?: gdzie logujesz się na wbudowane konto Administratora :?:

(george32801) #6

Posiadam xp profesional sp2. Komputer automatycznie sie loguje do konta admina zaraz po włączeniu komputera. a jak go wyłącze to wyskakuje jakis błąd i koniec. :frowning:

(xomo_pl) #7

bo nie masz na adminie hasła, załoiż je i będziesz miał ekran logowania na którym z komendy ctrl+alt+del wejdziesz w admiistratora