Problem z kontem gościa

Witam, mam maly problem z kontem goscia… Moja kumpela miala kare na komuter i matka zrobila jej haslo, ja wspanialomyslny chcialem pokoc… i nie wyszlo… wszedlem w tryb awaryjny i zrobilem jej konto goscia, zeby mogla sobie przez jeden dzien korzystac z internetu, podczas nieobecnosci matki (:D) konta gosica niestety nie da sie nijak usunac! nie ma takiej opcji z zarzadzaniu kontami uzytkownikow… da sie jakos usunac to konto goscio prosze o pomoc, inaczej kumpela mnie zabije… :frowning: :frowning: :frowning:

Inne konta można kasować tylko z konta z uprawnieniami administratora.

a gdybym zrobil nowe konto z uprawnieniami administratora i tam usunal tego goscia, a potem usunal to nowo utworzone konto? da sie tak? :lol:

A co zrobisz z utworzonym przez Ciebie kontem administratora ??

Nie mam możliwości usunięcia konta na którym jesteśmy obecenie zalogowani :!:

nooo ok, ale gdybym wszedl przez tryb awaryjny i tam wskoczyl w konto administratora (bo jest takie zawsze w trybie awaryjnym) wydaje mi sie ze przez to sie da?

Tam wystarczy wyłączyc konto gościa. Tylko jak wchodzisz jak jest haslo.

Przy uruchamianiu CTRL+ALT+DELETE i wpisz Administrator wychodzi ze na tym koncie hasła nie ma.

I zostaw dziewczyne w spokoju.

no bo w trybie awaryjnym konto administrator jest bez hasla, a normalnie jest niedostepne, z tym ze nie wiem czemu tam sie nie da usunac tego @#$$%^$ goscia… :evil: pozdrowienia od kumpeli :wink:

Włacz komputer normalnie. Przy zapraszamy klikasz równoczesnie CTRL+ALT+DELETE wpisujesz Administrator bez hasła.