Problem z kontem skype

(arekk-99) #1

Dzień dobry.
Nie wiem, czy w dobrym miejscu umieszczam ten temat. Jeśli nie, proszę o przeniesienie.
Mam problem z kontem skype. Kilka lat temu powiązałem sobie je z nieistniejącym już kontem microsoft. Teraz nie mogę się zalogować na skype’a, bo mail, na którego było zarejestrowane konto microsoft nie istnieje i nie da się już go założyć, bo hosting, na którym miałem tego maila zmienił sobie z hekko.pl na hekko24.pl. Próbuję odzyskać to konto odzyskiwanie online czy coś. Muszę tam podać e-maila kontaktowego itp. Jednak nie chcą pozytywnie rozpatrzeć mojej prośby. Da się z tym coś zrobić? Nie chciałbym zakładać nowego konta, gdyż mam tam kilka osób, z którymi nie mam nigdzie kontaktu.

(InformatykPiotr) #2

Konto skype i microsoft to jedno i to samo konto. Więc trochę nie rozumiem tego, że miałeś maila microsoft na hostingu hekko.pl.

(arekk-99) #3

No to może od niedawna. Kiedyś jeszcze dało się to rozłączyć. Udało mi się zalogować na Linuxowym skype 4.3, ale nic nie zrobię, bo ani orca, ani nic gadającego go nie czyta.
Mam rozumieć, że nie da się z tym nic zrobić?

(arekk-99) #4

Bo to było tak, że założyłem sobie hosting i tak z ciekawości chciałęm sobie tam maila zrobić. Zrobiłęm i potem również z ciekawości chciałęm sobie tam podpiąć skype. A założyłem konto microsoft, bo zdawało mi isę, że do poprzedniego zapomniałem jakichkolwiek danych dostępowych. Podpiąłem tego skype’a i nie było problemów, dopóki się nie wylogowałem z iPhone’a. Teraz ani iPhone’em się nie zaloguję, ani na web.skype.com, tylko tym niedostępnym skype 4.3

(InformatykPiotr) #5

Jeśli masz konto microsoft to poprostu się nim zaloguj do Skype. Jeśli nie pamiętasz hasła, to skorzystaj z opcji Odzyskiwania hasła, wtedy na dodatkowego maila, którego podawałeś przy rejestracji, przyjzie ci mail z linkiem do ustawiania nowego hasła. Mam nadzieje że o to ci chodziło, gdyż mało co zrozumiałem z twojej wypowiedzi

(arekk-99) #6

No właśnie nie pamiętam dodatkowego maila na to konto microsoft, a tego pierwszego maila nie mogę podać, boo hekko.pl zmieniło subdomeny z hostingów na hekko24.pl, więc jak sobie założę hosting arek to i tak to nic nie da, bo będzie arek@arek.hekko24.pl a nie arek@arek.hekko.pl, jak jest w koncie microsoft. Zresztą ja to podpiąłem dla testu i nie miałęm pojęcia, że z tego tkaie problemy wynikną