Problem z kontem użytkownika w XP

(Kulig9) #1

cześć:slight_smile:

Słuchajcie mam taki problem ,gdyż stworzyłem ojcu konto użytkownika:)

Oczywiście z ograniczonym dostępem, ja jestem adminem i mogę neo normalnie połączyć, a w tym koncie ojca musze sie na nowo zarejestrowac:| Jak zrobić zeby mógł też bez problemów poruszać sie na necie??

(Piecia110) #2

to proste

wystarczy ze utworzysz nowe połaczenie dial up nazwe bierzesz jaka chcesz :slight_smile: w polu numeru telefonu podajesz * (dwiazdka) i idziesz dalej tworzysz połaczenie

i to wszsytko polecam program autoconect do szybkiego łaczenia sie z netem :slight_smile: wrazie pytan pisz na PW

(Cinek1228) #3

ja mam problem z kontem uzytkownika poniewaz gdy chce właczyc aby zmienic hasło to pokazuje sie białe okno i nie chce sie właczyc co to moze byc prosze o pomoc !!

(Piecia110) #4

postaraj sie miec jak naj mniej właczonych aplikacji wsumie to zadnej z trayja tez poussówaj wszystkie procesy i wtdy zacznij kombinowac przy zmianie hasła

(Cinek1228) #5

Gdy wchodzę do panelu sterowania a później do konta użytkowników pokazuje mi sie biały ekran i nie wiem co mam zrobi ani hasła ani nowego użytkownika nie mogę założyć !!

(Piecia110) #6

hmm dziwne zachowanie komoputera :confused:

moze masz za duzo smieci na nim kiedy ostatnio robiłes format badz porzadki na dysku ?? defragmentacja czyszczenie pliku tem i prefet(badz podobnie ) i temporary files ?? tam jest pełno badziewia jesli tego nie sprzatasz regularnie przydało by sioe tez pewnie zdefragmentowac rejestr bo tam tez pełno syfu po starych aplikacjach nie mowiac juz o ilosci procesów ktore odpalaja sie z systemem