Problem z kontem użytkownika

Witam. Ostatnio coś dziwnego stało się z moim kompem, a konkretnie z moim kontem na Windows XP. Mam tylko jeden system na dysku i wyłączone przywracanie systemu na nim. Włączam go sobie jak zawsze, loguje się na swoje konto (czekałem na zalogowanie długo jak nigdy dotąd) a tu nagle wyskakuje mi prawie czysty pulpit, tylko kilka ikonek, niczym na koncie gościa, które też mam włączone. Szybko przeszedłem do folderu Documents & Seetings, aby sprawdzić swoje konto - tam wszystko jest ok, w folderze pulpit są wszystkie moje ikony oraz wszystkie poprzednie ustawienia. Dla ciekawości stworzyłem nowe konto, zalogowałem się na nim i zobaczyłem, że tam jest dokładnie to samo, co aktualnie na moim. Z tego wywnioskowałem, że moje konto się po prostu zresetowało i są na nim ikonki, które można znaleźć w folderach All users oraz Default User. Teraz pozostaje pytanie co się stało i jak to odwrócić? Proszę o czyjąś pomoc bo sam sobie nie dam z tym rady. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

może przywracanie systemu?

mam podobny problem na moim komputerze jest tylko moj profil i po uruchomieniu nie ma na nim nic oprocz podstawowych programow windows wszystkie moje dokumenty i zainstalowane programy znikaja i tak jest za kazdym razem przy uruchomieniu komputere juz zaczyna mnie meczyc instalowanie 4 raz dziennie gadu gadu

co zrobic zeby to sie nie powtorzylo zebym mogla zainstalowac i nie powtarzac tego juz wiecej zebym bez obaw mogla zapisywac sobie dokumenty

dodam jeszcze ze pojawia sie jakas informacja przy uruchamianiu windowsa ze jest problem z kontem uzytkownika i zostanie wlaczone konto tymczasow eczy jakos tak ale wlacza sie to moje puste konto :frowning: pomozcie

krecetylkiem , nie podpinaj się pod istniejące tematy - jeżeli masz problem, załóż własny temat.