Problem z kontrolerem vga, video i dźwiękiem

Witam,

Po ponownym zainstalowniu systemu mam problem z kontrolerem vga, video (przez to nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej) no i z dźwiękiem, nie dostałam żadnych sterowników jak dawno…dawno temu;) kupowałam komputer, a więc jest on dosyć stary.

Wywala mnie z każdej próby zainstalowania tych sterowników, normalnie…przez wybór lokalizacji…przez menedżera urządzeń itd. Już sama nie wiem co mogę zrobić…próbowałam również zaistalować sterowniki do chipseta ale też się nie dało:/

Tutaj są dane o komputerze:

Intel Pentium 4 506, 2000 MHz (20 x 100)

Asus P5SD1-FM2 (FSC OEM)

SiS 649

ATI Radeon X550 (RV380)

Analog Devices AD1888 @ SiS 7012 Audio Device

Jeśli ktoś wpadłby na jakiś pomysł rozwiązania problemu, to proszę o odpowiedź.

Dziękuję.

Jak to nie dostałeś sterowników?? Kupowałeś sprzet na bazarze?? :stuck_out_tongue:

Wejdz na stronę producenta swojej płyty głównej do działu download. Tam poszukaj sterowników do swojej płyty głównej.

Nie…nie na bazarze :stuck_out_tongue: W sumie to już nie pamiętam czy je dostałam czy nie, ale nie mam takiej możliwości, żeby to sprawdzić, więc uznajmy, że ich nie mam.

Tak też zrobiłam dzisiaj rano, było ciężko ale jakoś się udało i kartę graficzną mam zainstalowaną. Niestety problem cały czas występuje, jeżeli chodzi o zintegrowaną kartę dźwiękową…podczas próby instalacji Realteka wyświetla mi się niebieskim bluescreen portcls.sys;

A podczas próby instalacji SIS 7012 PCI AUDIO DRIVER wywala mi jakiś błąd -536870397

Cz ktoś doradzi, co mogę zrobić?