Problem z konwerterem filmów i z jedną stroną

Mam 2 problemy:

1: Pobrałem program Any Wideo Converter i gdy konwersuje pliki filmowe z telefonu to skonwertowane filmy się przyśpieszają i niektóre sceny są wywalane, pomóżcie.

2: troche głupie ale… na stronie supermemo.net.pl są fajne kursy online i gdy klikam pierwszy lepszy, to wyświetla mi się slajd z napisem dalej i jak klikam -dalej- to jedyne co się dzieje to blaknie ekran, zależy mi pomóżcie link

http://www.supermemo.net.pl/demo/angiel … y#1755152Q

Co do drugiego punktu to mi wszystko ładnie działa - a jaką masz przeglądarkę, bo może nie masz jakiegoś dodatku do przeglądarki zainstalowanego…

tiaklus , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

mozilla firefox 3.6

A masz zainstalowaną Jave, FLash’a itp. ?

jak w chodzę w narzędzoa —> dodatki -----> rozszerzenia to mam JAVA Console i JAVA QUICK Starter

Flasha też mam

Możesz spróbować pobrać Google Chrome i wejść nim na tą stronę - albo poprosi cię o zainstalowanie dodatku albo uruchomi stronę. Ja kiedyś też nie mogłem wyświetlić jakiejś strony - żadna przeglądarka (Firefox, Opera) nie mogły mi pobrać jakiegoś dodatku, pobrałem google chrome, on zainstalował mi ten dodatek bez problemu i już mogłem nawet na Mozilli Firefox otwierać tą stronę.

To nie jest wina Flasha ani Javy. ;]

Stronka korzysta z JavaScript + Ajax.

Przynajmniej to zauważyłem na pierwszy rzut oka, w kod strony nie zaglądałem.

@topic:

Mógłbyś napisać nam od kiedy ten problem występuje w Firefoxie i co wcześniej instalowałeś na komputerze?

Interesowałaby mnie także lista zainstalowanych dodatków w Firefoxie.

pcziomal ---------- pobrałem Google Chrome i działa bez zarzutu, dzięki wielkie! !!

Spróbuj filmy konwertować programem FormatFactory LINK :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto … 13295.html

Sam go używam i nie mam żadnych problemów :smiley:

tiaklus ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.