Problem z konwertowaniem filmów z VOB na AVI/WMA

Witam!

Od bardzo długiego czasu mam problem z konwertowaniem filmów z VOB na WMA lub AVI. Raczej nie jest to kwestia programów, bo używałam ich wielu m.in. Total Video Converter, Ultra Video Converter, WinAVI Video Converter 9.0 (głównie), Any Video Converter.

Chodzi o to, że po włączeniu komputera mogę przekonwertować co najwyżej 2 pliki. Przy kolejnym wyświetla się raport o błędzie. Gdy odpuściłam sobie konwertowanie i dopiero po jakimś miesiącu zaczełam przerabiać te filmy to znowu wszytsko działało. Konwertował sporo. Ale to trwało krótko. Potem znowu zaczął wyskakiwać ten błąd.

Próbowałam już instalować różne kodeki, jakie ktoś mi polecił, nie bardzo się na tym znam więc nie wiem czy dobrze zrobiłam.

Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział co na to poradzić, bo jest mi to konwertowanie bardzo potrzebne.

Pozdrawiam :slight_smile:

http://www.vista.pl/download/1655_conve … i_2_1.html Konwertowanie video zabiera sporo zasobów RAM i procesora. Sprawdż system Malwarebytes,czy wirus nie uszkadza pliku VOB.

Bella05 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Robiłam formata i bez zmian. Dalej występuję błąd przy konwertowaniu. :frowning:

Jaka jest treść tego błędu,może zrób screena,albo zdjęcie.