Problem z konwertowaniem pliku z wav do avi

Witam

Mam plik wav i chce go zamienić na avi ale pomimo użycia okolo 10 programów konwertujących nie udało mi się to. Każda próba kończy się na tym że plik “przerobiony” jest tylko w połowie. Najgorzej radze sobie z programem MediaCoder który według mnie trudno ustawić a filmy konwertują się tylko w 10% i odtwarzają się w pozycji pionowej i jako odbicie lustrzane. Proszę mi powiedzieć jaki jest tego problem?

Post 2

Chciałbym jeszcze dodać że podczas dalszych prób już kolejny program konwertuje mi plik wav na avi ale tylko w 22% i potem weendows informuje mnie o błedzie i program sie wyłącza. Może to problem z kodekami?

Windows Movie Maker, importujesz, zapisujesz jako WMV, ściągasz np. SUPER C i konwertujesz do AVI (o ile przypadkiem w wmm nie da się zapisać jako avi, ale tak dawno go nie używałem, że nie pamiętam :wink: ).

wav do avi? :?

Jesteś pewien?

Jakie są właściwości tego pliku? Sprawdź za pomocą MediaInfo.

WAV o ile mi wiadomo to plik audio, zaś AVI to video - może to tu tkwi problem

on jest po prostu bardziej długi niż zielony :wink:

Zmieniłem tytuł postu ponieważ okazało się że problem polega na złym zapisie filmu w Windows Movie Maker. Zapisuje się on tylko po części razem z obrazem a reszta to tylko sam dźwięk. Może mi ktoś pomóc w obsłudze tego programu? Może ktoś spotkał się z tym problemem?

Podobnie jak wtedy gdy chcesz dopisać coś do wcześniejszej wypowiedzi:

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Musisz zapisać go jeszcze raz i przekonwertować programem Super C na avi (ściągaj tylko ze strony http://www.erightsoft.com/SUPER.html).