Problem Z kopiowaniem!

Heja Mam problem!

Mam płyte z Filmem na dvd i chciał bym to wrzucic do komputera ale nie tak zeby to było kilka kawałków tylko zeby to był jeden film i zeby on zajmował 700-800Mb :slight_smile: mam z tym problem probowałem programem cloneDVD ale to nic nie dało jak bym potrzebował taki program a i jeszcze jedno jeżeli tak płyta ma zabespieczenia jak je złamać??? czy jest do tego jakiś program? prosze o pomoc bede Bardzo wdzięczny Mam np: film ‘‘SHOW’’ na Dvd i chciał bym go wrzucic na dysk ale moge tylko ze ten film zajmuje ponad 4.5 Gb a ja chce ten film w całości a on jest w kilku kawałkach moze ktoś mi pomoże zna sie ktos na tym będe bardzo wedzięczny dzięki PoZdRaWiAm ! ! ! :slight_smile: :cry: :frowning:

odsyłam do regulaminu

do jakiego konkretnego punktu?

toczyla sie juz kiedys na tym forum dyskusja na temat kopii zapasowych oryginalnych plyt…

polecam lekture

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=licencja

ściganie zabezpieczeń ?? jest działaniem zabezpieczających ??

a czy zmiana formatu, a wiec ingerencje w produkt jest ok ??

skoro coś jest zabezpieczone i nie da się tego skopiować…

czytales post Admina Cebuli do ktorego link wczesniej wkleilem?

Chyba nie…

Sorry, ale Monczkin ma wg mnie rację - płyty DVD rządzą się swoimi prawami (stąd te zabezpieczenia) i wykładnia Admina w sprawie programów komputerowych dotyczy tylko i wyłącznie tychże programów!

Już nie mówiąc o tym, że wrzucenie filmu na dysk twardy nijak ma się do sporządzenia jego kopii. Kopią nazywamy stworzenie identycznego nośnika danych!

  1. argument bez sensu… plyty z grami tez maja zabezpieczenia a mimo to mozna tworzyc ich kopie zapasowe…

  2. do czego zatem sluzy format .avi i programy do ripowania filmow DVD ?

  1. hmm a jak myslisz… dlaczego akurat 700-800 MB. czy nie po to zeby plik mogl sie zmiescic na plytce CD-R ?

Argument z sensem - gry się rządzą tymi samymi prawami! Abstrahuję już od tego, że cały czas mówimy o wrzuceniu tego filmu na dysk twardy; jak ktoś wrzuca na HDD - to wiadomo po co to robi… :twisted: :twisted: :twisted:

np. http://www.divx.howto.pl/modules.php?na … ies&cid=23

, bądź zawartości, a tu mamy wyraźną wskazówkę, iż…

Czytałem post pod linkiem, który zamieściłeś :slight_smile:

wg mnie nie jest to do końca jasne.

Wnioskuję o czytelną wypowiedź autora postu, i ludzi się, którzy się na tym znają

a co ma wrzucic bezposrednio na plytke?

Mi się zawsze wydawało, że kopię zapasową tworzy się na CD a nie na HDD :lol:

Temat chyba trochę zboczył … :-o

No więc dzięki za rady mi to wystarczy mozna juz skonczyc temat dzięki jeszcze raz Pozdrawiam

odsylam do innego, jeszcze swiezego topicu

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 8701#88701

Są dwie metody kopiowania - bezpośrednia ( on-the-fly"0 i za pośrednictwem HDD.

Ta druga jest oczywiście dużo lepsza ( przy kopiowaniu

bezpośrednim odczyt musi być dwukrotnie szybszy od zapisu ).

Przypuszczam, że o taką metodę chodzi - pomijam tu kwestie prawne