Problem z kopiowaniem

Witam, robiac ostatnio porzadki na dysku puscilam w kosmos jakies 20 GB fotek… nie mam pojecia jak sie to stalo… przenioslam porozrzucane na dysku foldery do jednego. Foldery sa ale nie moge odczytac zawartosci, wogole foldery nie daja sie otworzyc, nie daja sie tez przeniesc w inne miejsce… dodatkowo mam windowsa po hiszpansku i nie do konca rozumiem komunikat ktory sie pojawia pisze no se puede tener acceso a :E´i sciezka dostepu do folderu. Zaczelam kombinowac i dokladnie to samo sie dzieje podczas kopiowania… tyle ze tu zostaje nieskasowany orginal. Co jest nie tak z moim kompem i czy da sie jakos odzyskac te fotki? Dodam ze probowalam je odzyskac za pomoca Data Disc Recowery i tu juz lepiej widac zawartosc tych folderow mozna je nawet zapisac na dysku ale otworzyc nie.

Pozdrawiam

Aga

miaga - rozumiem, że to jest Twój pierwszy post ale chcąc uniknąć kłopotów na forum zastosuj się do kilku zasad:

Zmień tytułu na bardziej konkretny. Użyj opcji icon_edit.gif

Popraw błedy. Na forum używamy polskiej pisowni (z uwzględnieniem takich liter jak ą, ś, ć, ł, ó itd) i interpunkcji.

Jeśli nie chcesz aby Twój temat został usunięty zastosuj się do tych zasad. Polesam również lekturę TEGO tekstu, który może być pomocny przy zakładaniu tematów na forum.

No toś se narobiła. :smiley: I do tego po hiszpańsku. :lol: No współczuje.

Jak przenosiłaś ?? czy na pewno przenosiłaś pliki właściwe czy może skróty a oryginały wywaliłaś ?? Jak znasz nazwę pliku danego zdjęcia to spróbuj wyszukać na dysku przez systemową szukajkę. I zobacz co się będzie działo.

Niestety nie wynajduje tego :frowning: a folderow nie da sie otworzyc i to nie skroty :frowning:

Do Pana Modertatora : Dziekuje za uwagi … niesty nie moge pisac z polskimi znakami poniewaz mam Hiszpanskiego windows-a, jak jest napisane w pierwszym poscie …