Problem z kreatorem pobierania dobreprogramy.pl


(Bartek29) #1

Tak jak w opisie.

Do czerwca wszystko działało bez zarzutu.

Przez dwa tygodnie był młodszy kuzyn i po jego wyjeździe pojawił się problem. Oczywiście on nic niewie.

Za każdym razem jak klikam na pobierz w uruchomionym kreatorze, program nie pobiera tylko pojawia się informacja, że plik został ściągnięty, co nie jest prawdą bo po kliknięciu instaluj pojawia się ikona błąd.

W czym tkwi problem?


(dzikiwiepsz) #2

To się chyba raczej nazywa asystent jeśli masz to włączone to wyłącz to w ustawieniach profilu, ten asystent nic nie daje a tylko problemy z nim są i proponuje dziwaczne dodatki.


(bart86) #3

po co ci dodatkowy program na komputerze jak można ściągać bez niego bezpośrednio ze strony DP


(Bogdan_G) #4

Czasami nic nie daje pobieranie z linków bezpośrednich. Program Odkurzacz. Z linka bezpośredniego na 32 bit, wyświetla się aplikacja od storage dobreprogramy, czyli setup dobreprogramy pl exe. Z kliknięcia na pobierz, też ten sam czort. Najlepiej pobierać z franmo.pl od producenta.

Koledzy - a spróbujcie pobrać odkurzacza z pierwszego linka bezpośredniego. Mam w ustawieniach DP zaznaczone, żeby nie korzystać z asystenta, ale go przybywa, jak widzę, bo niedawno był odkurzacz.exe, jakiś miesiąc temu.

Porada w sprawie tematu.

Sprawdzać. Jeśli na linku bezpośrednim jest aplikacja.exe, to pobierać. Jeśli to tylko setup aplikacja dobreprogramy exe, to pobierać od producenta, do którego zawsze jest zielony link po prawej stronie pod wielkością pliku.


(Pablo_Wawa) #5

O tym “asystencie”, co to za syf, możesz przeczytać w wątku Aferka z asystentem pobierania?


(Bogdan_G) #6

Nie chodzi o syf, tylko o braku rzetelnej informacji, o normalnym pobieraniu programów bez dodatków, których wielu sobie nie życzy. Drugie, to przemycanie asystenta do linków bezpośrednich. Trzecie, dla wszystkich powinny być tylko czyste linki, a dla zainteresowanych dodatkami typu delta, powinny być linki dodatkowe, bo się znaleźli nawet obrońcy delty. To dla nich.

Pozdrawiam.