Problem z kręceniem Athlona XP 2500+

Miałem go podkręconego do 3200+. Ostatnio padła mi bateryjka i bios nie pamiętał ustawień. Poleciałem do zegarmistrza, kupiłem bateryjkę, włożyłem. Włączam kompa, jest ok. Ale zapomniałem podkręcić procka. No to ciach do biosu, podkręciłem i włącza się komp. Dochodzi do logowania do XP i albo nie zdążę sie zalogować i komp się zawiesza, albo zdążę i komp też się zawiesza :stuck_out_tongue: Sprawdziłem napięcia miernikiem, są ok.

No i cóż ma zrobić z tym fantem drodzy forumowicze??

P.S Napięcie na procku nie było podnoszone. :?

może nie masz jednak ustawione wszystko tak samo :stuck_out_tongue: zobacz czy HT wyrabia i czy masz dobry dzielnik pamięci

:hahaha: :hahaha:

na soc. A :hahaha:

kolacz17 Spróbuj podnieść napięcie

Podniosłem napięcie do 1,675 z 1,650V włączył się wszystko ok. Sprawdzam napięcia miernikiem jest ok. No to włączam przeglądarkę żeby napisać Wam że się udało a tu zwiecha :? podkręciłem do 2Ghz i tak pewnie zostanie bo nie chce puścić proca z dymem dając mu za duże napięcie :mrgreen:

Patrz na temperature procka

40*C a w stresie 55*C w miarę dobra myślę

P.S Kurde muszę podpis zmienić :mrgreen:

A pamięci? Jaka predkośc? Jakie napięcia? Po OC testuj cepa i memki kilka godzin Prime 2004.

Pamięci nie ruszane 400MHz i standardowe napięcia, nie pamiętam jakie :?

wie ktoś może dlaczego nie moge wstawić sobie avatara?? taki błąd wyskakuje: Błąd Ogólny

Unable to upload file

DEBUG MODE

Line : 221

File : usercp_avatar.php

Podnieś delikatnie napięcie/poluźnij timingi.