Problem z kupieniem legalnego systemu!

Dziś zdecydowałem się na zakup legalnego Windowsa Vista. Objechałem kilkanaście sklepów w kilku miastach i skończyło się to zniechęceniem do sprzedawców. W jednym komputerowym usłyszałem że nie sprowadzają bo i tak wszyscy instalują sobie ściągnięte z netu systemy, w innym że Windows Vista to najgorsze badziewie i nie powinienem tego kupować (zdenerwował mnie ten sprzedawca ponieważ jego ton głosu wskazywał raczej na atak na mnie niż chęć sprzedania czegokolwiek). Wyobrażacie sobie coś takiego żeby nie można było kupić legalnego systemu normalnie w sklepie!

Witam

pozostaje sklep internetowy

http://sklep.centrumxp.pl/25,0,kategoria,Windows_Vista_OEM.aspx

Sprzedawca nie robi tobie łaski że ci sprzedaje powinien się cieszyć że towar mu schodzi powinieneś zarządać od niego żeby ci sprzedał a nie żeby dawał komentarze w stylu

:shock:

Vista jest jak odpicowana BeeMKa.

Ale pod względem tech. to jeden wielki karton.

XP to najlepszy system i na stare komputery i na nowe :slight_smile:

Witam , a może mimo niegrzecznego tonu , ten sprzedawca miał rację . I nie warto jeszcze kupować Visty . Poczytaj w internecie o wadach i zaletach tego systemu , może zmienisz zdanie .

Ja też nie kupowałbym Visty, ponieważ w 2010 r. jest planowany nowy system, więc jeszcze te 3 lata się przeżyje na Windows XP.

o ile producenci softu nie zaczną robić wszystkiego tylko pod Vistę…

Triniti888 napisał:

Windows Vista też miał być wydany po kilku latach od Windowsa XP a czekaliśmy o jeden rok za długo.

rattlesnake napisał

Czytałem już wiele artykułów na temat Windows Vista i o jego zaletach jak i wadach. Jestem już zdecydowany na ten system.

jesli masz c2d (albo athlon x2) i gf 8600 albo 8800 (albo radek x2900) to bierz viste

w innym przypadku

to kompletny bezsens

Najszybszym sposobem zakupu Windowsa okazał się internet. Nikt nie marudził. Szybko, miło i tanio :slight_smile:

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Windowsa Visy 64 i jestem z tego dumny!

Po nowym systemie wyjdze też za kilka lat jeszcze nowszy