Problem z kupnem zasilacza

Witam.

Zamierzam sobie kupić zasilacz 400W DELTA DPS-400MB-1 A. KLIK, lecz pojawił sie problem w zasilaczu jest złącze 24 PIN a na płycie głównej 20 PIN, wiem ze w niektórch zasilaczach jest odpinane 4 PIN, lecz nie wiem jak jest w tym zasilaczu, może ktoś sie z nim spotkał? A może jest podobny zasilacz z 20 PIN?

Pozdrawiam TheRamzes

Na zdjęciu nr 3 widać, że ma złącze 24PIN (mogę się mylić po za wyraźne to one nie są).

Skorzystaj z możliwosci zadania pytania sprzedawcy przez allegro.

Zdjęcia nie kalmia :mrgreen: kup adapter z 24 --> 20 pin

Witam.

kraszer85

To ze ma złącze 24 PIN to ja wiem bo nawet jest napisane w aukcji, przeczytaj o co mi chodzi.

Star

Hm… widze adpatery z 20 Pin na 24 a na odwrót nie widze na allegro.

http://www.znak.pl/index.php?cid=125&sc … r+24-20pin

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 12:00

Zapytaj sie ich czy to to bo jakoś dziwnie opisane

Zapytaj się sprzewdającego czy wtyk 24pin posiada odpinane 4piny

Wtedy bezproblemowo włożysz

Poprawcie mnie jeżeli się mylę

Ale 24 pinową wtyczkę można wsadzić do 20pinowego złącza, a zbędne 4 piny bedą poprostu wystawać za złącze (pod warunkiem, że inny element płyty nię będzie przeszkadzał).

będzie konieczna przejściówka, ciężko ja zdobyć chodź kiedyś ową wyrwałem na allegro. np w moim mieście w “sklepach komputerowych” nie wiedzieli co to jest w ogóle :smiley: - jest ich ok 7 :slight_smile:

przejściówka niekoniecznie będzie potrzebna bo zasiłke 24 pin można wpiąć w płyte 20 pin a ja jestem na to przykładem 4 dodatkowe piny poprostu wystają poza gniazdo i w niczym to nie przeszkadza no chyba że zaraz obok mamy jakiś kondensator albo dodatkowe zasilanie proca to trzeba przejściówkę kupić 24->20 np. taką za 10 zł, albo zawsze mozna jeszcze wtyczkę przyciąć z odpowiedniej strony :stuck_out_tongue:

właśnie, czasami nie pasuje i haczy o kondensator ( tak było w moim przypadku ). jeżeli ktoś się zna można rozmontować wtyczkę ( obciąć czy coś , kiedyś o tym czytałem ) i dopasować bez kupna przejściówki :slight_smile:

ma 24 pin. mam ten zasilacz nie ma odpinanego czy osobnego. jest razem :smiley:

Kupowałem ostatnio zasilacz na tej samej aukcji :slight_smile: u mnie nie dało się zamontować, bez modyfikacji ale jak odbierałem to mi koleś powiedział, że sobie mogę uciąćzbędne piny i wszystko będzie ok, gwarancji nie strace. Ale co mi to przeszkadza jak i tak upierdzieliłem mu wszystkie wtyczki od saty…:wink: Dlaczego on ma aż 4 wtyczki sata na jednym kablu i do tego na takim na którym są już dwie ide? Chcieli zaoszczędzić na przewodach?