Problem z kupnem zasilacza

(Filip Adamuss) #1

Witam.

Zamierzam sobie kupić zasilacz 400W DELTA DPS-400MB-1 A. KLIK, lecz pojawił sie problem w zasilaczu jest złącze 24 PIN a na płycie głównej 20 PIN, wiem ze w niektórch zasilaczach jest odpinane 4 PIN, lecz nie wiem jak jest w tym zasilaczu, może ktoś sie z nim spotkał? A może jest podobny zasilacz z 20 PIN?

Pozdrawiam TheRamzes

(kraszer85) #2

Na zdjęciu nr 3 widać, że ma złącze 24PIN (mogę się mylić po za wyraźne to one nie są).

Skorzystaj z możliwosci zadania pytania sprzedawcy przez allegro.

(M Pk) #3

Zdjęcia nie kalmia :mrgreen: kup adapter z 24 --> 20 pin

(Filip Adamuss) #4

Witam.

kraszer85

To ze ma złącze 24 PIN to ja wiem bo nawet jest napisane w aukcji, przeczytaj o co mi chodzi.

Star

Hm... widze adpatery z 20 Pin na 24 a na odwrót nie widze na allegro.

(M Pk) #5

http://www.znak.pl/index.php?cid=125&sc ... r+24-20pin

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 12:00

Zapytaj sie ich czy to to bo jakoś dziwnie opisane

(Błażej) #6

Zapytaj się sprzewdającego czy wtyk 24pin posiada odpinane 4piny

Wtedy bezproblemowo włożysz

(saber) #7

Poprawcie mnie jeżeli się mylę

Ale 24 pinową wtyczkę można wsadzić do 20pinowego złącza, a zbędne 4 piny bedą poprostu wystawać za złącze (pod warunkiem, że inny element płyty nię będzie przeszkadzał).

(Tezarrus) #8

będzie konieczna przejściówka, ciężko ja zdobyć chodź kiedyś ową wyrwałem na allegro. np w moim mieście w "sklepach komputerowych" nie wiedzieli co to jest w ogóle :smiley: - jest ich ok 7 :slight_smile:

(cabis) #9

przejściówka niekoniecznie będzie potrzebna bo zasiłke 24 pin można wpiąć w płyte 20 pin a ja jestem na to przykładem 4 dodatkowe piny poprostu wystają poza gniazdo i w niczym to nie przeszkadza no chyba że zaraz obok mamy jakiś kondensator albo dodatkowe zasilanie proca to trzeba przejściówkę kupić 24->20 np. taką za 10 zł, albo zawsze mozna jeszcze wtyczkę przyciąć z odpowiedniej strony :stuck_out_tongue:

(Tezarrus) #10

właśnie, czasami nie pasuje i haczy o kondensator ( tak było w moim przypadku ). jeżeli ktoś się zna można rozmontować wtyczkę ( obciąć czy coś , kiedyś o tym czytałem ) i dopasować bez kupna przejściówki :slight_smile:

(1kalor) #11

ma 24 pin. mam ten zasilacz nie ma odpinanego czy osobnego. jest razem :smiley:

(Mad Duck) #12

Kupowałem ostatnio zasilacz na tej samej aukcji :slight_smile: u mnie nie dało się zamontować, bez modyfikacji ale jak odbierałem to mi koleś powiedział, że sobie mogę uciąćzbędne piny i wszystko będzie ok, gwarancji nie strace. Ale co mi to przeszkadza jak i tak upierdzieliłem mu wszystkie wtyczki od saty...:wink: Dlaczego on ma aż 4 wtyczki sata na jednym kablu i do tego na takim na którym są już dwie ide? Chcieli zaoszczędzić na przewodach?