Problem z kupnem zasilacza

Witam, dowiedziałem sie niedawno od pewnego inforamtyka w sklepie, że nie włączanie sie komputara za pierwszym razem jest powdem zbyt słabego zasilacza który nie ma siły na raz uździgnąć jak to u mnie: AMD athlon 64 x2 4600+ (2.40GHZ) 2 gb ramu i karty graficznej GeForce 9600 GT 512 mb ddr3 | problemem jest zasilacz bo był on w szestawie komputerowym z Reactora (sklepu takiego) ma on 350W. Więc mój problem to zasilacz i musze jakiś kupić; :?

W saturnie mam na oku zasilacz 550 W firmy Trust w cenie 200zł i myśle że tylko do 200 zł moge wydać :? Może jest jakis inny dobry zasilacz w takiej cenie lub poprostu Trusta są dupne :? Ziasilacz potrzebuje do overlokingu i swobodnej gry w gta 4. Czekam na wasze opinie i porady :smiley: :smiley: :smiley:

OCZ StealthXStream 500W

Tego Trusta omijać z daleka.

można wiedziec dlaczego? Nie moge zamawiać przez allegro bo by starzy sie dowiedzieli :frowning:

Bo ten trust to jest trefna firma. Wrzuć na google czarna lista zasilaczy i będziesz wiedzieć.

Ten OCZ w sklepie może kosztować ok 250zł, ale mocnych zasilaczy w cenie max. 200zł nie znajdziesz.

Możesz kupić jeszcze w sklepach internetowych: viewtopic.php?f=19&t=267420

a wiem po sygnaturze że masz tego OCZ i co dobry jest?

no dobry i cichy. Jest to jeden z najlepszych zasilaczy ATX.