Problem z łączeniem Kazaa'y

Bardzo prosze o poradę odnośnie programów Kazaa.

Instalacje i konfiguracje programu zrobilem z info wyszukanymi w necie

natomiast nie umie się połączyć.

Czy pszyczyna tkwi w portach ? Jeśli tak to jak je ustawić?

IP- publiczny, sieś osiedlowa, 500kb/s

Za podpowiedzi z gory dziekuję

masz jakiegos firewala bo jak tak to kaza się nie połączy :frowning:

Zawsze trzeba mieć firewalla :!: :!: Połaczy się, mi się łaczyła, radze ci to wywalić, bo ściąga dużo syfu, szpiegów… Polecam edonkey albo emule, są tak samo szybkie jak kazaa a nawaet jeszcze lepsze i nie ściągają tyle świnstwa :slight_smile:

Zgadza się mam firewala Kerio,ale po odinstalowaniu bez zmian

Firwall to podstawa :!: :!: :!: Nigdy go nie wyłanczaj jak jesteś w sieci a tym bardziej nie odinstalowywuj. Mówie Ci, nie korzystaj z kazzy, bo komp bedzie Ci strasznie mulił, ściągał kupe syfu. Zainstaluj jakiś program alternatywny, dużo jest tego: dc++, edonkey, emule… Każdy jest bezpieczniejszy od kazzy :slight_smile:

******** prawda Kazaa jest lepsza bo szybsza jak ściągałem jedną gre to na kazie miałem transfer 34kb/s a tą samą grę na emule - 1.4kb/s A poza tym to ostatnio sciągnełem jeden plik przez emule i było w nim 100 000 000 000 wirów i trojanów i co głupki?

Daruj sobie takie teksty. :!:

kolego nie radze sciagać programem Kazaa , bo zaraz bedziesz zakładał następny temat w Dziale bezpieczeństwa

Ojoj,Kaaza to najgorszy program,zainstaluj cos alternatywnego,np. Gnucleus który korzysta z sieci Guntella jest więcej plików i ludzi,syfy tam się nie instalują,a co do kaazy to pełno programów szpiegowskich się instaluje,przeskanuj sobie teraz kompa Spybotem albo antywirusem.Sieć nie łączyła bo jakieś problemy były,wkrótce powinno być ok.Producen kaazy ma problemy z prawem może przez to sieć nie działała…