Problem z łączeniem się do internetu z routerem

Witam, mam problem. Kupiłem nowy telefon Alcatel OneTouch M’Pop i połączyłem go z Wi-Fi, wszystko ładnie pięknie działało, tak gdzieś do wieczora, kiedy mi internet przestał działać. Myślałem że to (jak zazwyczaj jest) wina vectry, bo często mam takie przerwy że jest internet, a potem znika i tak w kółko. Ale zazwyczaj jest to do 1-2 godzin, ale rano włączam komputer, internetu brak. Wieczorem podłączyłem modem od internetu bezpośrednio, i internet był, ale bez Wi-FI…

Do innych zmian można zaliczyć zmiana koloru światła z tyłu komputera na czerwony stały i mrugający pomarańczowy (z routerem to był zielony stały i chyba mrugający zielony, ale nie jestem pewny.) Na modemie kiedy był podłączony do routera to mrugało pomarańczowe światło przy napisie “LINK”. Co do routera to nazywa się Asmax Cablesurfer Wirless BR 704G,a modem to Cisco EPC3212. Co do dostawcy to wiadomo chyba że Vectra, co do świateł na routerze: WLAN się co jakiś czas zawsze wyłączał, WAN tez czasami, ale na 1-5 sekund, Co może być problemem? Czy router się przegrzał? Dodam że stało się to tak samo z siebie po mniej więcej godzinie korzystania, czasami także nie wczytują się niektóre strony internetowe…

Przeniesione z działu Hardware, Sterowniki.

lix124 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Sytuacja dotyczy routera czy modemu?

Kiedy jest podłączony sam modem to jest światło czerwone i mrugające pomarańczowe… Z routerem były inne…

Może być uszkodzony modem. Próbowałeś go na chwilę odłączyć z prądu tak, np. na 5 minut i podłączyć ponownie? Możesz i/lub probowałeś zalogować się do panelu konfiguracyjnego modemu?

A jak zalogować się do tego modemu. Chyba nie otrzymałem od vectry instrukcji obsługi ani nic innego ale pewny nie jestem…

Dodane mniej niż minutę temu

Problem był z routerem, więc po prostu kupiłem nowy i wszystko działa…