Problem z ładowaniem pulpitu

Witam!

Mam taki problem że zaraz po włączeniu komputera i po zamknięciu okienka z napisem “Witamy!”

GG wywala błąd skype też.Nie działa prawy przycisk myszy nie da się nigdzie wejść utworzyć folderu itp jak chce wejść w zakładki w Firefox’ie też to nic.

Komputer przeskanowany anty-virem kaspersky i nic to nie dało choć wykryło virusa i go usuneło.

Ma ktoś jakiś pomysł ?? :? :?

Miałem podobny problem, uszkodzony był przycisk myszy i blokował. Zmieniłem mysz i wróciło wszystko. Podobnie dzieje się, jak klawisza klawiatury nie odbije.

To nie to bo jak wchodzę do gry np.Call of duty

To przy celowaniu PPM wszystko jest ok

Panel sterowania/ mysz/ sprzęt/ rozwiązywanie problemów - to pokaże, czy coś z myszą. Jeśli nie, to przywrócić/ naprawić ścieżki dostępu i poszukać problemu, wadliwych aplikacji, nieproszonych plików. Problem ze złymi ścieżkami i skrótami może usunąć JetClean z DP, oraz RogueKiller z opcji skanowania i delete oraz fix shortcut. http://download.komputerswiat.pl/bezpie … oguekiller

spróbuje i tego

Teraz mam problem że nie otwiera mi się mój komputer i kalkulator.Kliknę na ikonkę mój komputer i zero reakcji

a jak kliknę na kalkulator to na chwilę się komputer zwiesza i nic się nie dzieje