Problem z ładowaniem stron / odtwarzaniem gifów / youtbue

(Jaho Ostr) #1

Mam kilka problemów z przeglądarką (z przeglądarkami - sprawdzałem na firefoxie i na chrome). Na niektórych stronach nie działają mi gify ani w firefoxie ani w google chrome (np. kwejk.pl) - nie blokują mi ich żaden aplikacje, bo sprawdzałem przy wyłączonym AdBlock Plus i NoScript. Nie wczytują mi się niektóre strony w firefoxie, np. strona główna allegro mi się wczytuje normalnie, strona logowania tez normalnie, ale gdy się zaloguję to bardzo długo ładuje stronę, również ten sam problem jest przy pisaniu postów na forum - po kliknięciu "wyślij" strona się ładuje aż w końcu pojawia się błąd:

Połączenie zostało zresetowane

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

lub biała strona z wieloma innymi stronami też tak jest, ale np. w chromie już normalnie mi działają te strony. Filmiki na YouTube działają mi tylko wtedy gdy nie jestem zalogowany, gdy się zaloguje do konta to wtedy filmiki długo się ładują a następnie wyskakuje błąd z połączeniem.

Niedawno przeinstalowywałem system, mam po instalowane wszystko co trzeba (java, flash, itp.). Wie ktoś może co z tym zrobić, żeby to normalnie działo? :slight_smile:

(Reinsx) #2

Jaką masz prędkość łącza i od jakiego operatora. Masz możliwość sprawdzenia co się dzieje na innym łączu np nawet chwilowo na GSM ?