Problem z ładowarką uniwersalną do laptopów

Witam.

Mam pewien problem, dwa miesiące temu kupiłem sobie ładowarkę z wymiennymi końcówkami do Toshiby Satellite L300. Końcówki pasujące do mojego lapka były co prawda dwie ale ich okres zywotności jak sie okazało wyniósł miesiąc. Po prostu gniazdo się wyjeździło…

Zaniósłbym ładowarkę na gwarancję, gdyby nie fakt że zgubiłem paragon. Orientuje się może ktoś, czy da radę dokupić sobie taką przejściówkę ?

Bez przejściówki kabel wygląda na najzwyklejszy od zasilacza AC/DC. Jeśli chodzi o Hardware to jestem zupełnym żółtodziobem wiec przepraszam za możliwą nieczytelność mojej wypodziedzi i z gory dziękuję za odpowiedzi.

Poszukaj w sklepach z elektroniką samej wtyczki odpowiedniej do gniazda w twoim laptopie. Przelutuj ją na kabel pamiętając o zachowaniu biegunowości!.

Glothriel ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif