Problem z lagami

Witam gdy gram w tony hawka przez neta mam lagi takie ze nie da sie grac mam Modem Siemiens SpeedStream 4100 z dialogu 4Mb podlaczany do telefonu jak je zlikwidowac??

Wyłączyć Torrenty? Albo coś innego obciążającego sieć.

Jakie programy działają w tle?

Gadu Gadu, Xear c-media antywirusa wylaczam podczas grania

Nie jest to wina zbyt dużych ustawień grafiki u Ciebie? Spróbuj obniżyć. Ewentualnie może to kto inny ma wysoki ping i powstają opóźnienia?

Nawet na najmniejszej rozdzielczosci mi tak samo chodzi. Probowalem nawet samemu hostowac to sie zacinalo

Może tego antywira nie wyłączaj. Jak program zabezpieczający nie działa to wirusy mogą wysyłać swoje kopie do internetu i przez to Ci łącze zamulają.

Probowalem dalej tak samo

http://www.speedtest.pl/

Sprawdź.

Download: 3893 kbps

Upload: 476 kbps

Coś mały ten upload, na pewno tak masz w umowie? W tle nie na pewno chodzi żaden klient torrenta?

Choć to nie jest przyczyną lagów. Czy gra jest orginalna?

A co z innymi aplikacjami? Czy też są lagi?

Jeśli tak, w odpowiednim dziale załóż temat z logami z HijackThis, uprzednio zapoznawszy się z instrukcją robienia tego.

Spróbowałbym też napisać coś na gamikaze.pl, jeśli tutaj nie znajdziesz pomocy.

Gra oryginalna a upload to nie wiem musze zobaczyc a jaki to dzial do tych logow??

Dodane 08.07.2009 (Śr) 9:36

Upload jest dobry. Sprawdzilem u taty na kompie to u niego sie nie tnie nawet przez siec czyli to moze co innego

Zobacz jak będzie działać na innej karcie sieciowej. Kiedyś miałem tak, że karta coś źle działała i internet się rozłączał. Wymieniłem kartę i śmiga do dziś.

Ja mam zintegrowana karte i nie mam od kogo wziasc

Hmm w sklepie karta to jakieś 10zł. Może warto spróbować?

Zależy od tego, na jakich serwerach grasz i jakie masz pingi.

Wejdź w cmd.exe wpisz ping www.onet.pl i daj tu zrzut ekranu.