Problem z laptopem COMPAQ

Może mi ktoś pomoże znależć coś na temat tego laptopa :slight_smile: Dostałam go od kolegi z Niemiec ale nic nie działa i nie mogę nic znależć na jego temat :lol: Czy ewentualnie opłaca się wymieniać podzespoły eliminując złe :frowning:

może zasilacz wymaga innego napięcia niż w polsce (230V) zobacz ile jest na nim.

skorzystaj z google…

osobiście miałem telefon komórkowy z niemiec T-mobile i ładowarka do niego jest przerobiona na polski standard tu może być problem :slight_smile:

potrzebujesz zasilacza działającego na napięciu 230V i 50Hz. (i odpowiedni wtyk)

Zasilacze do laptopów z reguły działają po podłączeniu do napięcia 100-240V więc raczej nie tu tkwi problem,no chyba że jest uszkodzony.

Niestety ale zasilacza nie mam. Ale jak mi zapewniał bateria jest nowa i powinno działać :frowning:

Bateria może jest nowa ale nie naładowana.Kup zasilacz i naładuj baterię.Trzeba było od razu napisać,że nie masz zasilacza :?

No i tak zasilacz już mam i gdy podłączę to niestety laptop nie reaguje ,świecą tylko kotrolki przy monitorze :frowning:

to jakaś reakcja jest, wyjmij baterię, jak nie pomoże to serwis lapów.

Ostatni raz proszę o zapoznanie się z regulaminem. Przeczytaj go i nazwij temat konkretnie. Następne takie tematy zostaną odpowiednio nagrodzone.

Więc wyjęłam baterię i niestety - brak reakcji nic się nie dzieje. i jeszcze jedno kiedy wyjęłam baterię to kontrolka nie świeci. A kiedy jest ładowana bateria, może śmieszne pytanie ale brak wiedzy powoduje to zapytaie. :frowning: :frowning: :frowning:

udaj się do serwisu. nie ma wyjścia.