Problem z laptopem COMPAQ


(Z Marta1) #1

Może mi ktoś pomoże znależć coś na temat tego laptopa :slight_smile: Dostałam go od kolegi z Niemiec ale nic nie działa i nie mogę nic znależć na jego temat :lol: Czy ewentualnie opłaca się wymieniać podzespoły eliminując złe :frowning:


(system) #2

może zasilacz wymaga innego napięcia niż w polsce (230V) zobacz ile jest na nim.

skorzystaj z google....

osobiście miałem telefon komórkowy z niemiec T-mobile i ładowarka do niego jest przerobiona na polski standard tu może być problem :slight_smile:

potrzebujesz zasilacza działającego na napięciu 230V i 50Hz. (i odpowiedni wtyk)


(hevet) #3

Zasilacze do laptopów z reguły działają po podłączeniu do napięcia 100-240V więc raczej nie tu tkwi problem,no chyba że jest uszkodzony.


(Z Marta1) #4

Niestety ale zasilacza nie mam. Ale jak mi zapewniał bateria jest nowa i powinno działać :frowning:


(hevet) #5

Bateria może jest nowa ale nie naładowana.Kup zasilacz i naładuj baterię.Trzeba było od razu napisać,że nie masz zasilacza :?


(Z Marta1) #6

No i tak zasilacz już mam i gdy podłączę to niestety laptop nie reaguje ,świecą tylko kotrolki przy monitorze :frowning:


(Technik Elektro) #7

to jakaś reakcja jest, wyjmij baterię, jak nie pomoże to serwis lapów.


(Monczkin) #8

Ostatni raz proszę o zapoznanie się z regulaminem. Przeczytaj go i nazwij temat konkretnie. Następne takie tematy zostaną odpowiednio nagrodzone.


(Z Marta1) #9

Więc wyjęłam baterię i niestety - brak reakcji nic się nie dzieje. i jeszcze jedno kiedy wyjęłam baterię to kontrolka nie świeci. A kiedy jest ładowana bateria, może śmieszne pytanie ale brak wiedzy powoduje to zapytaie. :frowning: :frowning: :frowning:


(Technik Elektro) #10

udaj się do serwisu. nie ma wyjścia.