Problem z laptopem dell d620, wylaczajace sie same programy, swiezo po formacie

Witam,

 

posiadam laptopa dell d620, nie jest to sprzęt nowy ale na moje potrzeby wystarczający.

 

Jestem świeżo po formacie, problemy nie ustają.

 

Aktualnie mam winXP 32, wcześniej na win7 działo się to samo, czyli błędy w przeglądarkach (chrome pokazuje czarny ekran

i trzeba odświeżać nawet po kilka razy czasami że by strona normalnie się otworzyła), w mozilli było podobnie.

Błędy podczas instalacji, czasami po prostu instalator znika i nie ma żadnego tematu, 

innym razem instalacja się kończy niby powodzeniem, ale program albo w ogóle się nie włączy, albo po mniej więcej 15 minutach

wyłącza się sam, (tak jest z moim kochanym csem 1.6 :wink:

 

Jak wspomniałem wcześniej, dysk został całkowicie sformatowany, problemy pozostały, ewentualnie jakimś sposobem pendriwe mógł coś przenieść, ale on tez parę razy miał format, tylko kontaktował się z innym laptopem

 

Skanowałem AVG i nie wykryło nic, 

 

Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi, ja podejrzewam ze dysk twardy może być do wymiany :frowning: a szkoda by było 500gb

 

 

Dodatkowo przy starcie systemu wyskakują 2 errory o braku możliwości załadowania NTFKLcostam costam z pliku ntdll.dll 

i później drugi podobny błąd, lub informacja o pozytywnym odzyskaniu pliku.

gryzak111 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Polskie litery ok, rozumiem, że czasami może być problem z ich stosowaniem, ale jakie masz usprawiedliwienie na brak dużych liter przy rozpoczynaniu zdania? Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post i dodać, co trzeba. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam! 

Hej,

Ściągnij program CrystalDiskInfo - wersja portable nie wymaga instalacji, po prostu ją wypakowujesz na dysk i uruchamiasz - i pokaż na screenie wartości parametrów wyświetlone przez program.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Też obstawiałbym dysk w pierwszej kolejności… Zapodaj nam zdjęcie z raportu SMART dysku…

To jest screen z CrystalDiskInfo:

 

 

sc.bmp

Hej,

Dysk w bardzo dobrej kondycji, wiec to nie jego wina. Teraz proponował bym przetestowanie pamięci RAM przy pomocy na przykład MemTestu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przetestowałem memTestem, po 3,5 godzinach wykryło 200 000 errorow.

Skan jednocześnie na 2 kościach ram (1+1GB). 

Co taki wynik oznacza? i czy można zobaczyć gdzieś loga z tego skanu?

Przerwałem go bo długo to trwało, jak będzie potrzeba to w nocy jeszcze raz włączę.

Rozpoczynało Pass 4.

 

Rany boskie ile polskich znaków w tych Polskich SłOwacH

Hej,

W takiej sytuacji koniecznie trzeba wyjąć jedną z kości i powtórzyć test. Przy okazji proszę o wyedytowanie poprzedniego posta i dodanie w nim polskich znaków.

Pozdrawiam,

Dimatheus