Problem z laptopem HP Compaq nie uruchamia się

(levisek82) #1

Witam. Otóż mam taki problem z laptopem HP Compaqu nx6125. Laptop nie włącza się wcale a jak podłącze ładowarkę to jak by sam się odpalał wiatraki kręcą na full i tacka cd rom się świeci jak pod czas włączania laptopa ale obrazu brak. Ktoś może się orjetuję co mu dolega czy to może był wina padniętej płyty głównej?

(Dimatheus) #2

levisek82 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

(drunkula) #3

Tak na sucho, skoro nie masz wiedzy takiej żeby sam to sprawdzić, to raczej bez wizyty w serwisie się nie obejdzie.

(levisek82) #4

Chodzi o to że nic nie reaguje nawet jak przyciskam power,wyjmowałem baterię i to samo się dzieje wtykam ładowarkę i samoistnie się uruchamia tzn wiatrak chodzi i tacka cd mruga i nic więcej. Trochę czytałem że może być zwarcie na klawiaturze tzna na taśmie.

(drunkula) #5

Właśnie - można mnożyć prawdopodobne przyczyny, ale pierwsze skojarzenie jest tak prawdopodobne, że lepiej odwiedzić serwis.