Problem z Laptopem HP

Witam wszystkich serdecznie.

Problem wygląda następująco:

Posiadam laptopa Hp Pavilion seria Dv6000.Fabrycznie zainstalowana jest na nim Vista Home Premium.Dostępna jest ona w postaci zdjecia na partycji D - Hp recovery.Niestety z powodu nieznanego błedu wczoraj partycja c: wyparowała zabierajac ze sobą całe oprogramowanie Hp w tym program niezbedny do odtworzenia fabrycznej Visty - Hp Recovery Manager.Płytki Dvd z kopią nie zostały zrobione :oops: Na stronie HP dostępna jest tylko aktualizacja dla tego programu natomiast sam program nie jest dostępny na żadnej ze stron HP. Czy ktos spotkał się z podobnym problemem i czy może ma tą aplikację bądź linka do niej??Lub ewentualne pomysły na przywrócenie oryginalnej Visty ze zdjęcia??Bardzo prosze o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!

telefon do pomocy technicznej HP dostaniesz płytke recovery :stuck_out_tongue:

usługa jest free

i bankowo dostępna :stuck_out_tongue: wiem bo szukałem ostatnio laptopa i wykonałem telefon do HP by się właśnie dowiedzieć co i jak z systemem gdyby np dysk padł itp …

telefon do HP znajdziesz na ich stronach :slight_smile:

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Niestety w Hp powiedzieli ze taką płytkę mogą przysłać tylko jeżeli zrobi się screenshota uszkodzonego systemu.Niestety tego nie da się zrobić, gdyż laptop się nie uruchamia. Jedyna opcja jaka wchodzi w rachubę to serwis. Jednak gdyby ktoś miał jeszcze pomysły bardzo chętnie posłucham.

Dziękuję i pozdrawiam.

możesz zrobić real photo

cluh

jeeeeej kłamać w domu nie nauczyli ? :stuck_out_tongue:

powiedz im że zgrałeś sobie system na płytki i usunołes z dysku by było wiecej miejsca i że płytki na które zgrałes nawaliły :?

swoją drogą jak dzwoniłem do HP to facet mówił że nie ma z tym problemu … :?

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 13:20

ciekawe jak zrobić screena sysa który się uszkodził i nie odpala … :stuck_out_tongue:

hehe mają fantazje chłopcy z HP :slight_smile:

gdybys kiedykolwioek wysyłał lapka do serwisu to lepiej bateryjke zostawić w domu :slight_smile:

zdarzają się przypadki podmiany baterii nie koniecznie w HP (słyszałem o jednym takim przypadku)

generalnie wszystko co na baterie oddaje sie do serwisu to baterie się zostawia by potem nie mieć przykrej nie spodzianki