Problem z laptopem Samsung


(Tylkonammo) #1

Witam, nabyłem na dniach nowy laptop Samsung RV511. Oczywiście miał mnóstwo zbędnego shitu, więc zainstalowałem na nowo Win7 64bit z recovery i wszystko działa dobrze, oprócz jednej rzeczy. Gdy uśpię laptop w jakikolwiek sposób, po czym będę chciał go włączyć (gdy oczywiście jest w stanie uśpienia) w czasie do 4~ minut, laptop wznawia się normalnie.

Problem zaczyna się gdy laptop jest uśpiony dłużej - przy próbie włączenia nic się nie dzieje. Laptop można jedynie wyłączyć przez przytrzymanie powera...

To bardzo uciążliwie, szczególnie laptop jest nowy. System instalowany w ten sposób czy przez format robiłem już wiele razy i jestem pewien, że nie tu tkwi problem... sam komputer działa stabilnie, szybko, są na nim zainstalowane wszystkie sterowniki, ma najnowsze wersje programów (tylko te niezbędne) i zaktualizowany Windows. Może trzeba zainstalować jakieś oprogramowanie z Samsunga?

Znalazłem wątki związane z błyskotliwą funkcją fast boot w Samsungach, nie mam gwarancji, że o to chodzi, ale trochę wygląda to jak mój problem:

  1. http://peb.pl/windows-7/991025-samsung-rc710-windows-7-fast-boot.html

  2. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1931010.html

Za wszelką pomoc będę wdzięczny.