Problem z Laptopem

Witam serdecznie.

Niedawno zakupilem laptopa firmy Acer 5710Z z oryginalnym systemem Windows Vista.

Niestety, ale mam powazny problem z grafiką ktora jest w laptopie, czyli ATI radeon HD 2300.

Dodam tylko ze, system jest zaktualizowany, sterowniki do grafiki też.

Problemem jest, wystepujacy bład w tray’u.

’ sterownik ekranu przestal odpowiadac , ale odzyskal sprawnosc ’

“sterownik ekranu atikmdag przestał odpowiadac ale odzyskal sprawnosc”

Dzieje sie to z niczego, poprostu odpalam kompa, 10-30 mniut i mam taki komunikat, po czym system potrafi sie zawiesic, luz tez wystepuje niebieski ekran z jakims bledem, i komputer sie resetuje.

Prosze was o pomoc, system przeinstalowalem juz 2 razy ale dalej jest to samo. Moze cos zle robie?

Prosze o szybka pomoc bo nawet zdjec nie mozna spokojnie przejzec bo sie wiesza :confused:

Licze na was…

zainstaluj NHC i sprawdź temperatury

http://www.pbus-167.com/

ewentualnie Everestem

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184

sterowniki instalowałeś dostarczone przez producenta czy sam ściągałeś?

jaki konkretnie?

na poczatku mialem wszystko zainstalowane tak jak go wzialem ze sklepu.

i caly czas byl blad, wiec postanowilem zrobic od nowa system z fabrycznymi ustawieniami, niestety dalej jest to samo …

a ten program pokazuje mi temperature procka 47celcjusza a grafiki niestety chyba nie wyswietla.

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 23:01

nie wiem dokladnie teraz co tam jest napisane…

ale trwa takie odliczanie na dole

10, 25, 30, 35, 45 i tak do 100 i komputer sie resetuje wtedy . to chyba oprtymalizacja ramu czy cos takiego…

bloniak1986 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

Na forum używamy polskich znaków (żćźśą itp.). Proszę to też poprawić.

to oddaj go na gwarancje… co tu kombinować 8)

tak tez zrobilem :slight_smile:

dziki za porady jak cos sie dowiem o tym problemie do tu napiszę :slight_smile:

pozdro 6