Problem z laptopem?

witam serdecznie :smiley:

Problem właściwie jest delikatny. A wiec jest taka stronka w necie w której jest wyszukiwarka mp3 i z niej pobieram muzyke. na pc jest wszystko ok ale na laptopie gdy wybieram piosenkę i próbuje ją zapisać to laptop mi sie wiesza i użycie procesora skacze mi do 90% i nie wiem czy to wina laptopa? może brakuje mi jakiejś wtyczki albo coś? ustawiony jest na wysoką wydajność.parametry poniżej :smiley:

Z góry dzięki

/do usunięcia/

WMP. ale nie o to chodzi. jak już uda mi sie coś pobrać to z odtworzeniem nie mam problemów… problem tkwi w tym ze nie mogę rozpocząć pobierania bo jak już ruszy to jest ok

Sorry nie doczytałem. Sprawdzałeś na innej przeglądarce. Jakiej używasz? Czy problem występuje również gdy próbujesz pobrać mp3 ze strony http://mp3.wp.pl/p/index/ czy tylko na tamtej konkretnej stronie?

Używam firefoxa… na innych stronkach jest podobnie tylko zazwyczaj stronka nie moze sie załadować. predkość neta skacze od 1-3Mb/s. a na pc jest wszystko ok

Odpowiedź jeszcze czy problem występuje na innej przeglądarce? Sprawdź na Internet Explorer. Jeśli tam będzie działać wykonaj standardowa diagnostyka firefox

Faktycznie na IE jest ok