Problem z launch manager

Moja dziewczyna dostała ostatnio laptopa firmy acer aspire 1640z z win XP home. Wszystko było pieknie ładnie aż do wczoraj kiedy go włączyłem pojawił mi sie komunikat windowsowy że “Launch manager musi być zamkniety itd…” wygląd systemu jakoś dziwnie sie zmienił, zamiast normalnych dźwięków są takie głośne dźwieki “systemowe” (działają nawet jak wyłączyłem wszystkie dzwieki w windowsie).Nie da sie zrobić przywracania systemu bo odziwo windows zapamietał tylko date z wczoraj z momentu wlączenia koputera. Dodam jeszcze ze po zakupie laptopa zrobiłem “system recovery” ale jak ja wrzucam do napedu i daje restart to nic sie nie dzieje.Nie działaja poprawnie porty USB tzn. nie dziala bluetooth, czy mp3, ale za to dziala moja myszka. Czy ma może ktoś jakiś pomysł na to dziwne zachowanie?

ps.Nie mam mozliwosci podlaczenia go do netu

Bootowanie z płyty w biosie ustawione? Co się dzieje, kiedy usiłujesz z tej płytki zbootować kompa?

Tryb awaryjny działa? Jeśli tak to wejdź (możesz zrobić to też spod konsoli odzyskiwania):

Start > Uruchom > cmd > wpisz chkdsk x: /f /r – sprawdzi i naprawi błędy na dysku.

x – litera dysku systemowego.

Jeśli to nie zadziała to w awaryjnym:

Wsadzasz płytkę XP do napędu.

Wejdź w start > Uruchom > sfc /scannow

Spróbuj odinstalować preinstalowany soft od Acera :slight_smile: