Problem z lista od winampa

siemka mam problemik otoz korzystalem z winampa a pozniej go wylaczylem mam stworzona liste i stalo sie cos dziwnego wlanczam liste a tu konczy sie ona na 115 utoworze a kilka minutek wczesniej mialem jeszcze pelna z ponad 1000 utowor nawet jej nie zapisywalem nic nie kasowalem:( da sie jakos odzyskac tamto bo nie chce mi sie od nowa ukladac tych piosenek;/

to zrób sobie liste utworków wrzuc do winapa i zapisz a jezeli ponownie stanie Ci sie tak jak teraz to ja sobie wczytasz natomiast jak problem nie ustapi to napisz a pomyslimy nad innym rozwiazaniem,ewentualnie reinstal winamp

robilem juz tak i dalej lipka;/

a moze jak bys inna wersje zainstalował ??

sprawdź, czy przypadkiem mp3, do których odnosi się playlista nie mają dziwnych znaczków w nazwach plików, lub nazwy te nie sa zbyt długie. kiedyś miałem taki problem i zmiana nazw plików pomogła.

mam wykrzykniki w nazwie wyglada to tak Play ! ! ! ale sam taka nazwe juz dawno nadalem kiedys tez tak bylo ale wystarczylo od nowa zaladowac

Nie chodzi o nazwę playlisty, tylko o nazwy plików :wink:

Jaruxp79 wydaje mi sie ze to nei o to chodzi i ze to nie wtym tkwi problem :? tyle ze nie mam innego rozwiazania :?

Ewentualnie Mozesz tez zmienic odtwarzac np. Na bardzo dobry JetAudio

powiem tak plik ktory wczesniej mial kilka kb teraz zmiejszyl sie do 12kb JetAudio jest tak samo nie wiem co z tym plikiem sprobuje zrobic przywracanie systemu i zainstaluje winampa od nowa ale watpie zeby to cos dalo:(

wiec to jest wina pliku a nie odtwarzacza… tez uwazam ze przywracanie systemu tutaj zawiele nie da no ale to chyba ostatnia i jedyna szansa bo jak to sie nie uda to plik–>delete

to jest dzwine ze w liscie ktora byla ulozona alfabetycznie od a do z teraz jest od a do c i to jest nie mozliwe zeby ktos z osob ktore korzystaja kompa zaznaczyl tamto i skasowal a pozniej zapisal liste tak jakby pilk zmienil rozmiar bo on zajmowal duzo wiecej :frowning: