Problem z livebox przez wi-fi

Witam

Mam następujący problem: przy próbie dodania nowego laptopa do liveboxa nic się nie dzieje. Po zainstalowaniu dołączonego oprogramowania, wciśnięciu REG na liveboxie net startuje ale chodzi tylko do pierwszego zresetowania kompa lub odłączenia urządzonka. Po resecie nie chodzi ani przez urządzonko dostarczone w komplecie z liveboxem ani przez kartę wi-fi wbudowaną w laptopa.

instalacja przebiega bez żadnych błędów, wpisuje poprawny klucz WEP, karta w laptopie obsługuje wszystkie standardy wi-fi.

Jakieś sugestie?

A dodałeś nowe połączenie sieciowe? Logika nakazuje zobaczyć połączenie sieciowe w panelu sterowania. Powiedz czy po restarcie te połączenie jest aktywne.

Połączenie wi-fi jest w połączeniach sieciowych w panelu sterowania ale nie reaguje. W tej chwili sytuacja wygląda następująco: z dongerem działa. Natomiast po jego odłączeniu - nic, nie da sie załączyć połączenia wi-fi. Karta wi-fi jest ok bo sprawdzałem ją w hotspotach i było ok.

sorry za zwłokę…wakacje miałem:)

bleich , może masz włączoną filtracje adresów kart sieciowych. I adres karty wbudowanej nie jest wpisany.