Problem z Livebox

Witam !

Pisze ten post ponieważ mam ostatnio problemy z liveboxem. Najpierw gdy miałem liveboxa to wszystko śmigało jak należy jak był podłączony tylko jeden komp przez wi-fi. Później zdecydowałem sie na podłączenie drugiego komputera w drugim budynku stojącym obok (jakieś 20 metrów po lini prostej). Problem był taki iż nie było zasięgu. Po pewnych zjawiskach atmosferycznych :stuck_out_tongue: (mianowicie burza) livebox przestał działać. Po przyjechaniu montera z tp swtierdził on iż livebox jest uszkodzony. Czekałem na nowego liveboxa około tydzień :evil: . Dobra dajmy spokój już z tym czekaniem. Po wymianie liveboxa na nowy cały czas kontrolka małpy szybko miga co według instrukcji wskazuje na złe podłączenie liveboxa. Nie wiecie dlaczego tak jest chociaż na zwykłym modemie speed touch smiga normalnie?? A i jeszcze jedna sprawa dokupiłem do wcześniej wspomnianego drugiego komputera karte wi-fi spectrum do liveboxa z zewnętrzną antenką i zasięgu i tak nie ma? Czy to livebox ma taki mały zasięg czy potrzebna lepsza karta??

Livebox ma mały zasięg - tepsa dba o swoje interesy. Potrzebujesz dobrego routera WiFi (na wszelki wypadek z możliwością podłączenia anteny zewnętrznej) lub musisz pociągnąć zewnętrzny kabel.:mrgreen:

livbox ma bardzo mały zasięg to szajs lepiej kupić coś lepszego naprawdę bo one sie ciągle psują i przegrzewają