Problem z liveboxem tp

Witam, mam problem z liveboxem. Ostatnio go podłączyłem i gdy instalowałem go z płyty dołączonej do modemu z ostatnim kroku nie wykrywa go :frowning: . Dodam że sprawdzałem u mojego kumpla i u niego wszystko ładnie chodziło. Więc o co może chodzić?

Podaj więcej informacji… np. jak go łączysz z PCtem, jaki masz system operacyjny…

A swoją drogą - nie potrzebujesz go instalować, po prostu podłącz (przez LANa) i skonfiguruj.

Łącze go przez wi-fi, mam windowsa xp. Co można z tym zrobić aby to działało :?

A sieciówka w komputerze działa bez problemu?

Najprościej, jak się podłączysz przez skrętkę, “wejdziesz” na Liveboxa i wtedy będziesz widział wszystkie ustawienia. Sprawdź filtrację MAC.

A w ogóle to najlepiej zainstaluj same sterowniki do tego całego dongla i łącz się normalnie przez połączenia sieciowe w windowsie.

donkey_PL kolega miał podobny proble, ale zainstalował Service Pack 2 i wykryło. :slight_smile:

Spider man właśnie niemogę, nie odnajduje strony.

Krzychuu właśnie ja mam Service Pack 2, ostatnio instalowałem Vista Transformation Pack 6.0 może przez to jest ten problem?

Może masz po prostu stałe IP ustawione na sieciówce? Jak tak, daj na DHCP.

Na Liveboxie powinien być jakiś przycisk do resetowania ustawień. Spróbuj przywrócić konfigurację domyślną.