Problem z logowaniem do facebook (biała strona)

Witam,

Na wstępie dodam, że szukałam już odpowiedzi od kilku godzin na google i ang. stronach. Problem jest następujący:

Loguję się do fb, wpisuję poprawne hasło + email = wyskakuje mi biała strona, a w linku https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1 i nic się nie dzieje, nie łąduje itp.

Próbowałam na różnych przeglądarkach, na różnych komputerach - to samo. Na telefonie również nie mogę… w trakcie logowania pojawia się błąd i zamyka aplikację. Czyściłam cookies, ponownie instalowałam przeglądarki, date w kompie mam dobrą itp. próbowałam na różne sposoby.

Dodam, że konta moich znajomych na tych komputerach otwierają się bezproblemowo!

Chciałam zresetować hasło i tu również nie mogę. Kliknęłam 'Nie pamiętam hasła", wpisuje maila… Wyświetla się mój avatar, pyta się czy to moja osoba - klikam tak. Daję wyślij email i nic się nie dzieje (nie przekierowuje mnie na kolejną stronę w stylu ‘wysłaliśmy mail’a’ czy coś w tym stylu). Gdy klikam ‘Użyj mojego konta google’ też nie działa, numeru tel. na fb nie podawałam. Jest też opcja wpisać swoje dane i przyjaciela - nie działa. Cały czas biała strona. Proszę o pomoc, z góry dziękuję za wszystkie porady.

P.S. Przepraszam jeśli napisałam w złym dziale.

sprawdz może po przeskanowaniu tym

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

podczas instalacji odznacz wersje testową i wykonaj skanowanie w trybie pełnym

wstaw tez logi otl

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Hikari87 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.