Problem z logowaniem do win xp

Witam.

Mam dosyc specyficzny problem dotyczacy logowania do systemu windows xp profesjonal.Wynika on z tego ze:

-nigdy nie tworzylem konta uzytkownika, wiec nie wiem skad nagle wzial sie obrazek z nazwa admina(czyli mnie).

-dalej kiedy klikam na obrazek, powinienem sie zalogowac.Niestety po kliknieciu na chwile wlacza sie pulpit po czym wraca do ekranu logowania(pod obrazkiem pisze “wylogowywanie”) po czym wraca do stanu poprzedniego.

Prosz o pomoc bo nie mam zielonego pojecia co sie stalo, dodam ze zadnej ingerencji w ustawienia profilu itd. z mmojej strony nie bylo.

Pozdr.

Nie można się zalogować, jeżeli zmieniła się litera dysku partycji rozruchowej

http://support.microsoft.com/kb/249321/pl

Re up:

Problem ten nie dotyczy systemu windows xp z tego co udalo mi sie wyczytac.Poza tym nie dokonywalem zadnych modyfickacji w systemie, wiec problem pojawil sie jakby z niczego.Jedynie zainstalowalem bezprzewodowa klawiature i myszke, ale to chyba nie jest przyczyna do takich zachowan systemu.

Chyba bede musial zrobic o czego nie lubie czyli format :(.

Pozdr.

Porada z Bazy Wiedzy dotyczy Windows 2000 i Windows XP

Tworzyłes przy instalacji.

Konto Administrator jest tworzone automatycznie a drugie tworzy się jak wpisujesz nazwe konta.

Start>>Uruchom>>control userpasswords2

Zaznaczasz: Aby używac tego komputera…

Masz racje, ale to nie zmienia faktu ze cos sie namieszalo bez udzialu mojej osoby.Przeczytalem zawartosc linka ktorego dal mars, ale niestety nie daje on zadnego rozwiazania.Komputer na ktorym jest feralny xp nie ma dostepu do sieci :(, wiec nijak nie da sie go zdalnie naprawic.

Robiłes jak napisałem wyzej???

Net Framework instalowałes może???

Nie bardzo wiem o co ci chodzi.Nie moge uruchomic windowsa jak pisalem wyzej zatyka sie na ekranie powitalnym.Wiec nie moge odpalac zadnych programow.