Problem z logowaniem na strony

(Druii) #1

Witam

Znajomy kupił Router, skonfigurował go, ale ma problem. Normalnie 'serfuje' po internecie, ale nie moze sie nigdzie zalogowac. Jak temu zaradzic?

Pozdrawiam

(Asembl3r) #2

Co masz na myśli mówiąc

Sprecyzuj bardziej swój problem

(Druii) #3

Próbuje zalogować się na portale - facebook, nk i inne strony -allegro. Bez zadnego komunikatu, 'tylko nie udało sie zalogowac'

(struart) #4

Jak odłączy router to sytuacja wraca do normy? Raczej wątpię, że to wina routera.

(Freeq52) #5

Ten problem występuje we wszystkich przeglądarkach internetowych?

(Druii) #6

Dowiedziałem sie teraz juz wszystkiego jak byłem u niego.

Tak, na wszystkich przegladarkach ale również na komputerach ;/ Próbowali podłączyć inny laptop, ale na nim to sam wyskakiwało. Czyli to powinno być po stronie routera.

Pojawia się błąd.

Podczas łączenia z serwerem http://www.facebook.com wystąpił błąd.

SSL otrzymał rekord przekraczający największą dozwoloną długość.

(Kod błędu: ssl_error_rx_record_too_long)

Kombinowałem z Szyfrowaniem, ccleanerem czyscilem starałem się włączać na rożne sposoby ale nic nie wskurałem ;/

(struart) #7

Nie podłączajcie innych komputerów do routera tylko komputer podłącz do internetu bez ROUTERa i sprawdź czy logowanie działa.

(Druii) #8

Bez Routera tez nie działa ;/ czyli była by to wina dostawcy internetu?

(struart) #9

Dokładnie. Za telefon i mówić, że coś popsuli :slight_smile:

(Zeus__) #10

Niech sprawdzą połączenie z komputerem i udzielą informacji na temat dokładnej konfiguracji routera

(Reri97) #11

wchodzisz w dysk C później folder WINDOWS folder system 32 folder drivers folder etc i wchodzisz przez np notatnik w " hosts " i usuwasz stronki na samym dole dajesz zapisz zmniany i wlanczasz ponownie przeglądarke powinno zadziałaś tez tak mialem kilka razy

(Zeus__) #12

hubert123456 - skąd masz pewność, że to akurat plik hosts, jest odpowiedzialny za połączenie z internetem ? Po czym to stwierdziłeś ?