Problem z logowaniem na strony

Witam

Znajomy kupił Router, skonfigurował go, ale ma problem. Normalnie ‘serfuje’ po internecie, ale nie moze sie nigdzie zalogowac. Jak temu zaradzic?

Pozdrawiam

Co masz na myśli mówiąc

Sprecyzuj bardziej swój problem

Próbuje zalogować się na portale - facebook, nk i inne strony -allegro. Bez zadnego komunikatu, ‘tylko nie udało sie zalogowac’

Jak odłączy router to sytuacja wraca do normy? Raczej wątpię, że to wina routera.

Ten problem występuje we wszystkich przeglądarkach internetowych?

Dowiedziałem sie teraz juz wszystkiego jak byłem u niego.

Tak, na wszystkich przegladarkach ale również na komputerach ;/ Próbowali podłączyć inny laptop, ale na nim to sam wyskakiwało. Czyli to powinno być po stronie routera.

Pojawia się błąd.

Podczas łączenia z serwerem http://www.facebook.com wystąpił błąd.

SSL otrzymał rekord przekraczający największą dozwoloną długość.

(Kod błędu: ssl_error_rx_record_too_long)

Kombinowałem z Szyfrowaniem, ccleanerem czyscilem starałem się włączać na rożne sposoby ale nic nie wskurałem ;/

Nie podłączajcie innych komputerów do routera tylko komputer podłącz do internetu bez ROUTERa i sprawdź czy logowanie działa.

Bez Routera tez nie działa ;/ czyli była by to wina dostawcy internetu?

Dokładnie. Za telefon i mówić, że coś popsuli :slight_smile:

Niech sprawdzą połączenie z komputerem i udzielą informacji na temat dokładnej konfiguracji routera

wchodzisz w dysk C później folder WINDOWS folder system 32 folder drivers folder etc i wchodzisz przez np notatnik w " hosts " i usuwasz stronki na samym dole dajesz zapisz zmniany i wlanczasz ponownie przeglądarke powinno zadziałaś tez tak mialem kilka razy

hubert123456 - skąd masz pewność, że to akurat plik hosts, jest odpowiedzialny za połączenie z internetem ? Po czym to stwierdziłeś ?