Problem z logowaniem sie na konto MILLENET

Witam

Mam problem z logowaniem sie na konto bankowe na stronie millenet. Gdy wpisuje mój MilleKod i naciskam na klientów indywidualnych to po pewnym czasie

wyświetla mi się informacja : “Przekroczono limit czasu połączeń”. Próbowałem to robić w IE i Mozilli i w kazdej z nich pokazuje mi sie ten komunikat.

Mój komputer jest po formacie, mam oryginalnego i niezarejestrowanego jeszcze Windowsa XP. Czy tutaj moze byc wlasnie klucz do rozwiazania tego problemu? :smiley: Wcześniej bezproblemowo logowałem się na millenecie.

Jeszcze mam 2 problem w którym nie umiem sie dostać a strone gmaila. Pojawia się ten sam komunikat co w przypadku gmaila. Mam zainstalowaną JAVE,

na innych stronach loguje sie i serfuje bez problemu.

Na gady gadu nie umie sie zalogować tak samo, nie wiem co tutaj jest nie tak. W czym tkwi problem. Ciasteczka mam dobrze skonfigurowane.

Używam połączenia radiowego, z sieci osiedlowej, administrator sieci nie jest w stanie mi odpowiedziec na te pytania.

Bardzo proszę o odpowiedz na na pewno sie odwdzięczę.

http://www.millenet.pl/bankowosc_intern … egladarki/

sprawdz, czy wszystko jest u ciebie w przeglądarce ok, jak wyżej

jak masz, generalnie, “przekroczono limit…” to albo nie dochodzi do ciebie strona, bo serwer jest zapchany , albo coś blokuje jej dojście do ciebie, może masz firewall albo jakoweś internet security?

Jeśli nic nie pomoże daj log z Hijackthis