Problem z logowaniem sie na stronach

Usuń te wpisy w HJT

Uruchom HijackThis - Do a system scan only - w oknie programu pokaże się log - zaznacz kratki przy podanych wpisach - klikasz Fix checked

Pobierz Combofix przeskanuj system i daj log na forum

dodam tylko ze po utworzeniu loga na combofixie zniknely wszystkie foldery z pulpitu ,jest czysty pulpit i musze chyba zresetowac komputer bo nie mam nawet paska startu.dziekuje za pomoc

Tak zrestartuj komputer

Pobierz Combofix ale nie uruchamiaj wklej do notatnika:

Zapisz plik jako CFScript.txt najlepiej aby ikonka tego pliku znajdowała się obok ikonki ComboFix.exe

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe powinno rozpocząć się usuwanie po tym daj log na forum.

Usuń ręcznie folder C:\Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

zapisałem plik do worda i przeciagnołem do combofixa

log http://wklejto.pl/10083

Nie do Worda tylko do notatnika windows bo tak to nic nie usuniemy.

Idziesz

Start - Wszystkie programy - Akcesoria - Notatnik uruchamiasz, wklejasz skrypt, zapisujesz jako plik CFScript.txt i uruchamiasz nim Combofix. Musisz powtórzyć.

:slight_smile:

a mozna sciagnac tego notatnika bo ja go chyba kiedys usunalem i nie mam na dysku

Nie ma w lokalizacji którą podałem w poście wyżej?

Panel Sterowania - Dodaj lub usuń programy - Dodaj usuń składniki systemu Windows - Akcesoria i narzędzia - Akcesoria Klikasz na Szczegóły zaptaszkuj Notepad i OK może tak uda się zainstalować.

:slight_smile:

nie ma, bo ja najprowdopodobniej kiedys go usunałem.w akcesoria zeby dodac w panelu sterowania takze nie ma sa inne programy np paint, kalkulator, tablice znaków itp ale notepada nie ma :frowning:

a folder C;/ Qoobox ktory usunąlem recznie spowrotem sie pojawia po ponownym uruchomieniu komputera.moze usunac go w trybie awaryjnym??

co robic dalej? bo nadal nigdzie nie moge sie zalogowac

Usuń ręcznie ten folder

usuń folder C:\Qoobox możesz to zrobić w trybie awaryjnym windows.

Przeczyść system oraz rejestr CCleaner

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar Mój komputer Kaspersky Online Scanner Uruchom pod IE daj raport na forum

lub Dr.WEB CureIt!

spandaupol - a czy to forum nie będzie pomocne jeśli chodzi o jego notatnik?

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=14530

Tak ale on pisze że sam usunął notatnik z windowsa a notatnik jest potrzebny aby zapisać skrypt do Combofix. Więc to chyba nie chodzi o wirus, który usuwa notatnik. W każdym razie spróbować odzyskać ten plik za pomocą konsoli jak najbardziej może.

:slight_smile:

A jeśli sprawdziłby to czy taki wpis jest?

Start >>> Uruchom >>> regedit

HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\open\command

W kluczu tym po prawej stronie masz wartość odpowiedzialną za otwieranie exeków. Ona powinna wyglądać identycznie jak to:

“%1” %*

Jeśli u ciebie jest inaczej to musisz wpis skorygować do powyższej formy.

jest identyczny , dodam tylko ze teraz sprobowalem zalogowac sie na innej porzegladarce i jest ok tylko na operze nie chce.jak chce sciagnac Dr.WEB CureIt!to wyskakuje mi bład a chcac przeskanowac moj komputer na tym skanerze kasperskiego wyskakuje komunikat ze moj komputer odnosi sie do wiekszej ilosci plikow.

Czy DrWeb próbowałeś ściągnąć na innej przeglądarce niż Opera. Czy w ogóle możesz ściągać pliki?

próbowałem kilkoma przegladarkami, ogolnie pliki sie sciagaja.