Problem z Logowaniem

Na gadu gadu odebrałem wiadomość. We wiadomości był podany link, gdy kliknołem na link zaczoł mi się sciągać na pulpit jakiś plik o nazwie “instal.exe”. Gdy już się sciągnoł na pulpit włączyłęm go i nic się nie działo. (spróbowałem usunąc ten plik “instal.exe” lecz pisało, że sie nie da gdyż jest chroniony, przeskanowałem go antywirem i nic nie wykrył"

Póżniej zrestartowałem komputer i chciałem jak zawsze się zalogować do systemu na swoją nazwę uzytkownika, wisałem hasło i OK.

Wszystko niby jak zawsze, ale pokazał mi się tylko mój pulpit(tapeta) i spowrotem mnie przeniosło na ekran logowania, znów się spróbowałem zalogować, ale to nic nie dało znów pokazał się tylko pulpit(bez paska i ikon, sama tapeta).Za kazdym razem jest tak samo.

Próbowałem nawet na wszystkich trybach awaryjnych, ale zawsze to samo.

Nie wiedziałem co robić więc zainstalowałem nową wersję systemu na tej samej partycji bez usuwanai starej wersji systemu.

Teraz mam 2 te same systemu operacyje Xp na jednej parycji. Na 1 nie moge się nawet zalogować, a na tej nie mam nic żadnych programów.

Próbowałem się jakoś dostać na tamta wersje systemu poprzez dysk

c/documentsand seting/nazwa usera lecz pokazał się komunikat “brak dostępu”

Wiem, że najlepiej było by zrobić formata lecz to jest wykluczone bo na temtej wersji systemu mam wszystkie moje pliki i programu itd.

Co mam zrobić pomużcie Chcę aby było jak wcześniej.

P.S wiem, że nie powinienem otwierać plków niewiadomego pochodzenia.

Prosze pomużcie. :cry:

Sprawdz czy nie masz syfu:

skaner MKS On Line

Spybot Search & Destroy

CWShredder

Ad-aware SE Personal

HijackThis

Spróbuj usunąc ten plik “instal.exe” programem Unlocker 1.7.4

start=>> uruchom CMD

cacls c/documentsand seting/nazwa_usera /t /e /g użytkownik:f

czy obecnie mozesz wejść na to konto??

Problem z logowaniem do systemu - automatyczne wylogowanie

Gdy włanczam program Unlocker 1.7.4 nic się nie dzieje(zreszcą i tak nie usunę pliku "instrall.exe’ gdyż nie mam do niego dostepu). A reszte zaraz zobacze. Dzieki za zainteresowanie tematem.

Jak narazie uzyłem programu: Spybot Search & Destroy i CWShredder obydwa nic nie wykryły.(skanowałem juz awastemm system też nic nie wykrył.)

beztytuu6bc.jpg

Przejmowanie uprawnień

lub usuń w Trybie awaryjnym

Ten link ze skanerem MKS On Line nie działa, ale przeskanowałem gruntownie Awastem. Wykrył jakieś tam wiróski, usunoł je i nadal tak samo. Z tymi programami:

Spybot Search & Destroy

CWShredder

Ad-aware SE Personal

HijackThis

jest tak samo znajdują jakies tam pliki szkodliwe usuwają i nic nie pomaga. Nadal nie moge sie zalogować.

Próbowałem tego linka co mu dałeś:

Tylko nie znam komendy do konsoli odzyskiwania i reszty nie próbowałem. A ty znasz???

Gdy wpisuje w uruchom CMD . tak wyglada okno…

beztytuu6nz.th.jpg I co mi po tym.

A o co z tym chodzi:

cacls c/documentsand seting/nazwa_usera /t /e /g użytkownik:f

czy obecnie mozesz wejść na to konto??

nie moge bo mnie wylogowuje.Ale zrobiłem tak jak pisze tu-

Przejmowanie uprawnień

i mam teraz dostęp do tamtego konta usera (moge wejsc na pulpit itp) Ale co mi to da, zę moge wejsc na tamto konto poprzez c:\documents and setting\nazwa usera(moge wejsć) i co mi po tym?.

zeby usunąc ten plik, który zrobił tyle syfu, podja LOG programem HijackThis

a co do konsoli musisz wklepac dwie komendy:

expand X:\i386\userinit.ex_ C:\Windows\sytem32\userinit.exe 

expand X:\i386\winlogon.ex_ C:\Windows\sytem32\winlogon.exe

co do skanera mks to zobacz dokładnie

http://img370.imageshack.us/img370/4584/mks5ot.jpg