Problem z lustrzanką. Nie mogę odczytać zdjęć

Witam, mam pewien problem. Gdy podłączam do komputera lustrzankę (USB) nie wyświetlają się zdjęcia. Jest napisane, że jest dysk G, jest zajęte miejsce, lecz gdy otwieram - jest pusty. Ktoś wie co z tym zrobić ?

Z góry dzięki :wink:

A jak włożysz samą kartę do czytnika w komputerze to zdjęcia da się odczytać?

Niso , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

też próbowałem, też ten sam problem.

PS. aparat Sony Alpha a33

To raczej jakieś uszkodzenie systemu plików na karcie a nie problem Twojego aparatu fotograficznego. Sprawdź czy windowsowe narzędzie do sprawdzania systemu plików poradzi sobie z tym

16_1259595919.png

Jeśli nie to spróbuj jakimś programem do odzyskiwania plików z takich nośników odzyskać pliki. Potem sformatuj kartę w aparacie i poużywaj ją trochę na próbę. Jeśli nie będzie gubiła fotek to wszystko powinno być ok. Jeśli to się powtórzy to karta raczej do wyrzucenia. Oczywiście wszystkie kombinacje w stylu formatowanie itp. doprowadzą do trwałego uszkodzenia umieszczonych tam plików. możesz też sprawdzić kartę programem CardTest. Sam go nie używałem więc nie wiem na ile jest skuteczny.

Sprawdź całą kartę i napisz co to za karta, jaki producent typ ile używana itd. Wtedy będzie łatwiej określić co jest nie tak.