Problem z LVPrcMon.sys

witam. zaraz po włączeniu i załadowaniu systemu pulpit znikną i pojawił mi się bluscreen z komunikatem:

"… przyczyną problemu jest następujący plik: LVPrcMon.sys

Sterownik został usunięty z pamięci bez anulowania oczekujacych operacji.

Jeżeli po raz pierwszy widzisz ekran błędu Stop,

ponownie uruchom komputer. Jeżeli ekran pojawi się ponownie, wykonaj następujące kroki:

Upewnij się, czy wszelki nowy sprzęt i oprogramowanie są poprawnie zainstalowane.

Jeśli jest to nowa instalacja, poproś producenta sprzętu lub oprogramowania o wszelkie aktualizacje dla systemu windows, króre moga być potrzebne.

Jeśli problemy sie powtarzają, wyłącz lub usuń wszelki nowo zainstalowany sprzęt i oprogramowanie. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS, takie jak buforowanie i przesłanianie.

Jeśli do usuniecia lub wyłączenia składników musisz użyć trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, naciśnij klawisz F8, aby wyswietlić zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz opcję Tryb awaryjny,

Informacje techniczne:

*** STOP: 0x000000D4 (0xF7850700, 0x000000FF, 0x00000001, 0x80546A59)

LVPrcMon.sys

Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci

Zrzut pamięci fizycznej został ukończony.

W sprawie dalszej pomocy skontaktuj się z administratorem systemu lub obsługą tech"

no i niestety można sie domyślić, że trybu awaryjnego nie mogę włączyć. BIOS mogę, ale nie mogę się w nim połapać.

Proszę o pomoc.

standardowo polecam odpalić z płytki konsolę odzyskiwania i przelecieć chkdskiem