Problem z manta compressor supreme

Witam, mam problem z kierownicą manta compressor supreme. Chodzi o to, że nie działają wibracje… Zainstalowalem te sterowniki ze strony manty i nic… w kontrolerach gier powinno chyba pisac ze to jest double vibration controller a pisze ze to jaki 4-osiowy 12-przyciskowy joystick.

Czy po starcie kompa masz słyszalne i wyczuwalne wibracje kierownicy ? - bo może jest zwalona sama kierownica.

nie, po starcie kompa nie mam ale wibracje w kierownicy działają bo jak nacisnę gaz i guzik na kierownicy to zawibuje

jeżeli cię to zainteresuje mogę wysłać Ci mój sterownik do kierownicy ( mam podobną) , podaj mi na PW twój mail

no widzisz teraz mi pisze double vibration controler zaraz sprawde jak z wibracjami

No i nie działają wibracje :confused:

siemka W O L F

wiem że odkopany temat ale mógłbyś mi na maila wysłać te sterowniki o których mówisz?

gdzie ten mail ???

Driver kierownicy Klik

W O L F , Hey… Wolf… Mógłbym również prosić o te sterowniki? Zupełnie nie mogę znaleść sposobu na odpalenie tego rzęcha…

mail: kyvaith@o2.pl

Dzięki

Kyvaith

hey w o l f wiem ze sie nie znamy mam problem napisal bys do mnie na pw musimy pogadam bo mam problem z kierownica a widze ze jestes obeznany w tych tematach