Problem z Medal of honor:Pacific Assault

(Kolega z podwórka) #1

Mam problem gdy chce odpalić grę wyskakuje mi komunikat że moja karta nie obsługuje Directa 8.1.Mam karte GeForce MX 440 i Directa 9.0c

(Zbych ) #2

Niestety na tej karcie grafiki nie odpalisz tej gry , karta to obs€guje jedynie DX7 a potrzebna jest karta z obsugą minimum DX8,1 i zainstalowany DX9

(Kolega z podwórka) #3

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: NIE TO NIEMOŻLIWE :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: NIE MOŻLIWE POWIEDZCIE ŻE TO NIE MOŻLIWE

edit

Paczcie co znalazłem w sieci zobaczcie:

"te wasz karty graficzne Geforce 4 mx obsługują directa 8.1 ale ta karta nie ma shaderów a do medal of honor są wymagane !!"

O co tu chodzi??

(Krasnalek52pl) #4

1 Nie krzycz

2 Dobrze zainstalowałeś stery od grafy ??

3 Wyłoncz CAPS LOCK

(Zbych ) #5

A jednak możliwe że nie obsługuje

(Kolega z podwórka) #6

o k**** dzięki wielkie wiesz

(fiesta) #7

http://www.tomshardware.pl/graphic/2000 ... 56-05.html

Oraz:

http://kkonieczny.strony.wi.ps.pl/5.html

(Kolega z podwórka) #8

EEE a po co mi to napisałeś to chyba się nie przyda już i tak jestem załamany przez Zbycha.

(Canaletto) #9

Kolega z podwórka chyba już pora wymienić kartę :slight_smile:

(Koks497) #10

Heh ..................masz racje z ta karta sobie juz prawie w nic niepograsz.....(oczywiscie z nowych gier)

(Kolega z podwórka) #11

A jaką kartę mi polecacie??Oczywiście :smiley: :smiley: z obsługą Direct8.1

(McDracullo) #12

a ile chcesz kasy przeznaczyc na nia?? Bo jak masz duuzo kasy to moze jakiegos Gf 6800

a tak na powaznie to proponuje gf 6600 :wink:

(Kolega z podwórka) #13

Nie no chce taką kartę żebym miał co najmniej na pare lat spokój.

A ile gdzieś tak kosztuje 512 Ram??

(McDracullo) #14

taka z 512 to jest droga impreza :stuck_out_tongue:

jak chcesz kupic taka to wymien pol kompa za ta kase i kup slabsza grafe :stuck_out_tongue: ile chcesz kasy przeznaczy na grafe?? to postaram sie pomoc Ci cos wybrac...

(Kolega z podwórka) #15

No to nie wiem mam 500 zł moge mieć więcej.

Chce kupić jakąś dobrą kartę graficzną żeby każda gra dobrze chodziła i jeszcze do kupić pamięci DDR Ram 512

(Ford Fokus) #16

jedna kość RAM`u 256 kosztuje tak 100zł bo 3 dni temu kumpel na hurtowni kupił, bo mu sie komp zalał i musiał wymienić :slight_smile:

(McDracullo) #17

No to proponuje grafike: Radka 9550

a co do pamieci to jakie masz fsb?? i jaka plyte?? pasuje ci ten ddr do twojej plyty głownej??