Problem z Media Player Classic

Błagam pomóżcie :frowning: w żaden sposób nie moge oglądać filmów na full screen na Media Player Classic ściągniętym z K-Lite Codec Pack 2.27 bo cały czas wyświetla w małym oknie ;/ , a jak włączam full screen to obraz zanika :zly: i jest tylko dzwięk . Co ja mam przestawić,włączyć lub wyłączyć w kompie lub playerze?? :co: Z góry wielkie dzięki :smiley:

A na innym playerze można włączyć full screen?? :? Użyj innego odtwarzacza:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=24

Na innych działa wszystko :slight_smile: oprócz dzwięku :cry: podobno brak kodeka AC3 który ściągałem i instalowałem i nadal nic nie dawało :? dopiero jak ściągnełem media player classic to usłyszałem dzwięk :smiley: ale teraz skolei mam problem z pełnym ekranem :cry:

A pozmieniałes ustawienia w kodeku po instalacji. Pokombinuj trochę jak dzwięk jest w ac3 to musi sie dać odtworzyć. :smiley:

Nie pozmieniałem bo sie wogóle na tym nieznam :lol: :smiley: dla mnie to czarna magia :smiley: dlatego chcę korzystać z playera który ma wszystko :smiley:

Dobra :slight_smile: dzieki bardzo za pomoc :slight_smile: ściągnęłem BSplayera i wszystko działa jak powinno :smiley: jest dźwięki i co najważniejsze działa fullscreen :lol: