Problem z Memtest-86 2-11

Sciągnąłem Memtest86-2-11 Wgrałem na DiC cd .Ale po starcie komputera gdy jest włożona płyta nie startuje tylko pokazuje że jest zapisane dwa foldery i niemoge przeprowadzić testu Morze ktoś wie co zrobiłem nie tak i Mi odpisze

Memtesta ściągasz, wypakowujesz jeżeli potrzeba, aby nagrać plik ISO. Nagrywasz go na płytę, w Nero opcja Nagraj obraz na dysk. Potem uruchamiasz na nowo komputer bootując go z płyty (w biosie ustaw: okno Advanced Bios Features->First Boot Device ustaw na CD/DVD).

Z zapytaniem jeszcze do cosik_ktosik nagrałem rozpakowany Memtest i wszedłem w bios ale w First Boot Device nie było CD/DVD tylko jest SATA CD ROM iUSB CD ROM zaznaczyłem SATA CD ROM Ale nadal mi nie otwiera niewiem co trza jeszcze zrobic morze mi coś doradzisz pozdrawiam :razz:

Marzik ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.