Problem z menagerem urządzeń i brak urządzenia audio

problem z acer aspire 6930 windows 7 profesional 32b. mam z nim problemy od dłuższego czasu. od października dwa czy trzy razy system był stawiany bo czarny monitor był i nawet na awaryjnym nie szedł. ale ostatnio to problemy mam od czasu gdy nie udało się przywracanie systemu. więc teraz po pierwsze nie mogę wejśc w menagera urządzeń bo nie jest poprawnie zainstalowany.po drugie nie ma dźwięku bo brak urządzeń wyjściowych audio nawet po podłączeniu głośników czy słuchawek. urządzeń dźwiękowych nie wyświetla po wejśćiu w panel s. i zakładkę urządzenia. i ostatnie co zauważyłam co nie działa to uruchom w menu start. cokolwiek wpisać to pojawia się że explorator windows przestał działać. nie pomogło zakończenie i ponowne uruchomienie explorer.exe w menagerze zadań. co się dzieje? czy można to naprawić czy można wstawić filmik na you tube z cyklu latający laptop (wyrzucany przez okno)? czy znowu system stawić?

No wiesz, najlepszym rozwiązaniem byłoby właśnie “postawienie” systemu jeszcze raz, gdyż przywracanie narobiło dużego burdelu.

Dodane 25.01.2011 (Wt) 15:34

Można by było również użyć narzędzia “Odzyskiwanie obrazu systemu” z płyty instalacyjnej Windozy, lecz jak przypuszczam, takowego obrazu nie posiadasz.

Jeszcze jedna opcja zakłada cofnięcie przywracania (lecz też jest to niezbyt dobre wyjście, gdyż w jakimś celu było to przywracanie wcześniej wykonywane).

ange-lina , proszę zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif